Jan Uuspõld ja Brigita Anton suhtlevad endiselt: lahkuminek ei tähenda, et meie vahel peaks sõda olema

Jan Uuspõld ja Brigita Anton
Jan Uuspõld ja Brigita Anton — FOTO: TV3

Mullu juunis tutvustas abielus Jan Uuspõld maailmale oma uut pruuti - Brigita Antonit. Suveromanss sai aga lõpu ja näitleja naases oma abikaasa ja laste juurde, kuid mees tunnistab, et Brigitaga nad täna endiselt suhtlevad.

Kroonikale antud intervjuus tunnistas Jan Uuspõld, et vaatamata lõppenud romansile, suhtleb ta endiselt oma suvekallima Brigita Antoniga.

Küsimusele, kas suhe Brigitaga on ametlikult läbi, vastas Uuspõld muheledes: "No kust mina tean. Võin ju öelda, et on läbi, aga paari kuu pärast selgub, et valetasin. Ma ei tea, mida tulevik toob. Vat vastan niimoodi kavalalt… Kõike võib juhtuda, ei tea. Aga selle pärast ei maksa pead norgu lasta."

Uuspõld selgitas ka, et isegi kui suhe sai läbi ning on oma pere juures tagasi, ei tähenda see, et tema ja Brigita peaksid tülis olema.

"Brigitaga oleme teineteise suhtes lugupidavad, viisakad ja sõbralikud edasi. Vahetevahel küsime teineteise käest, et kuidas läheb. Mulle kategooriliselt ei meeldi niisugune asi, et nüüd, kus olete läinud lahku, olge üksteise peale ka vihased! See, kui oled lahku läinud, ei tähenda, et ekside vahel peaks sõda toimuma. Kuulun nende hulka, kes püüab alati olla sõbralik, ja ma ei hakka ka üldsuse ees näitama, et ma inimesega, kellest lahku läksin, enam üldse ei suhtle," kirjeldas Uuspõld Kroonika ajairjanikule.

Artikkel refereeritud Kroonikast!

Kommentaarid puuduvad