Reklaam sulgub sekundi pärast

Jaagup Kreem avameelselt: ma pole hetkel väga suur Eesti riigi fänn

Jaagup Kreem
Jaagup Kreem — FOTO: Krõõt Tarkmeel/Delfi Meedia

"Hommik Anuga" saates olid külas Eda-Ines Etti, Ott Lepland ja Jaagup Kreem, kellel seisab ees ühine kontsertsari. Muuhulgas tuli juttu ka kodanikupäevast, kus Kreem arutles, et hetkel ta väga suur Eesti riigi fänn ei ole.

Terminaatori ninamees avaldas intervjuus, et eelkõige meeldib talle Eestis elada, sest meil on neli erinevat aastaega.  „Kõige nõmedam nendest on suvi, kõige ilusam on kevad. Siis on talv ja sügis. Sügis on ka väga ilus. Ma ei kujutaks ette, et ma elaks maal, kus on koguaeg üks aastaaeg. Ma läheks hulluks peast,“ rääkis Kreem.

Kuigi Kreem peab end patrioodiks, on ka temal aegu, kus ta liiga suurt uhkust meie riigi üle ei tunne. „Ma ei tea, kui suur Eesti riigi fänn ma hetkel olen. Seda sellepärast, et kuigi Kennedy kunagi ütles, et ära mõtle mida riik saab sinu heaks teha, vaid mõtle, mida sina saad teha riigi heaks, siis ma arvan, et riik peab ikkagi olema ellu kutsutud inimeste pärast, mitte inimesed ei ela siin riigi pärast,“ arutles ta.

Seepeale uuris saatejuht Anu Välba, et mis siis meie riigis valesti on, ent sellele jättis Kreem vastamata ning sõnas, et antud saade ei ole piisavalt pikk selle kõige lahti harutamiseks. Välba uuris ka, kas Kreem plaanib poliitikasse minna, ent muusik vastas eitavalt. 

Vaata intervjuud!

Kommentaarid puuduvad