Jaagup Kreem avaldas, kuidas talle naisega kvaliteetaega veeta meeldib: see on tegelikult väga romantiline

Jaagup Kreem
Foto: Silver Siilak

Star FM hommikuprogrammis käisid selle nädala kolmapäeval külas laulja Jaagup Kreem ja Arlet Palmiste, kus laulja avaldas, kuidas ta naisega kvaliteetaja veetmist ning armastust tsiklisõidu vastu ühendab.

Raadiointervjuus rääkisid mehed oma reisisaatest “Kurvist kurvi” ja üldiselt tsikliga sõitmisest. Reedeti TV3 eetris kell 21.00 olevas saates sõidavad mehed tsiklitega Ida-Virumaalt Tallinnasse ning teel põigatakse sisse paljudesse valdadesse, kus tutvutakse toredate inimeste ja kõikvõimalike vaatamisväärsustega.

Jaagup rääkis, et tsikliga sõitmise kogemust on temal juba üle kahekümne viie aasta ning see on üks tema lemmikhobidest.

Sügisel motokoolituse läbinud Arlet tõdes, et ka talle on hakanud tsikliga sõitmine väga meeldima. Lisaks nakatas Arlet motopisikuga oma naistki, kes nüüd samuti mootoratta lube teeb. Arlet ütles, et ta naine ei taha enam tema tagaistmel istuda, vaid ise roolis olla. 

“Mu naine tahab ikka veel mul ümber kinni hoida,” tõdes seepeale Jaagup lustlikult ning lisas, et tema naine veel ise rooli pole kippunud.

Jaagup rääkis, et kui arvatakse, et tsiklireisid on ainult meeste rida, siis tegelikult meeldib talle väga koos naisega Euroopas reisimas käia.

“Olen viimased viis-kuus aastat käinud nii, et olen võtnud oma naise kaasa,” muljetas Jaagup motoreisidest Euroopas. “Tegelikult on see väga romantiline,” lisas ta.

Kuula lähemalt Star FM hommikuprogramm järelkuulamisest, millised vahvad vahejuhtumid on meestel reisisaadet tehes ette tulnud ning miks tsiklisõit on ka tervisele kasulik!

Saade “Kurvist kurvi” on TV3 eetris igal reedel kell 21.00!

Kommentaarid puuduvad