Imedieet või ränkraske trenn? 5 kuulsust avaldasid oma hea vormi saladuse

Kollaz

Aprill on tervisekuu ja selle raames räägitakse rohkelt tervisliku toitumise ning treeningute olulisusest. Möödunud aastal õnnestus nii mitmelgi tuntud avaliku elu tegelasel tervislikku eluviisi järgides kaalu langetada. Uurisime järgi, kuidas nad seda tegid.

Brigitte Susanne Hunt

Tuntud seltskonnatäht tunnistas, et tema kaalulangetusteekond sai alguse siis, kui ta avastas enda jaoks bachata tantsimise.

Lisaks käis ta aktiivselt jooksmas ning Erik Orgu abiga pandi paika toitumiskava. Naisel tekkis enda sõnutsi lisaks veel ka stress, mis omakorda söögiisu ära ajas ja vahepeal kõikus ta lausa söömishäire piirimail.

Täna jälgib naine tervislikku toitumist ja teeb rohkelt trenni, et suurepärast vormi hoida ning end oma kehas hästi tunda.

Brigitte Susanne Hunt
Foto: Galina Deinega/BonBon Lingerie

Mendi-Anna ehk Anna Jankelevitš

TV3 saadetest nagu „Tantsi tagumik trimmi“, „Anna otsib meest“ ja „Ment“ sai tuule tiibadesse Anna Jankelevitš, kes läbis lausa imelise muutumise.

Anna tegi 2016. aastal maovähendusoperatsiooni, mille tõttu tekkis tal üleliigne nahk. Selle eemaldamiseks läbis ta ka iluoperatsiooni ja on tänaseks oma kehaga rohekm rahul kui eales varem.

TV3 kollaZ

Kristel Aaslaid

Kristelil õnnestus möödunud aastal märkimisväärselt kaalu langetada ja seda ilma igasuguste imenippideta.

Tema eesmärgiks on kõike tasa ja targu teha. Kristel hakkas trenni tegema ja jälgima ka seda, mida ta sööb.

Ka alkoholi tarbimist on naine piirama hakanud. Oma suurimateks lemmikuteks peab Kristel köögivilju – eriti suvikõrvitsat ja paprikat. Kristel sõnab, et ta teadvustab endale, mida ja kui palju ta sööb.

Mattias Naan

Tuntud koomik Mattias Naan soovis filmiroli jaoks vormi saada ning tegi seda koos eduka personaaltreeneri Kristjan-Johannes Konsapi abiga.

Konsap sõnas, et tema jaoks oli see väga huvitav protsess, sest Mattias polnud kunagi varem trenni teinud ja nad pidid hakkama saama koduse treeningkava ja Tallinna välijõusaalidega. 

Kokku võttis Mattias 13 nädalaga alla 7kg ehk ~500g nädalas. ”See on üpris ideaalne tempo, mis ei põhjusta tagasilangust ega liigset energiapuudust.

Üle 1kg nädalas alla võtta pole mõtet, see kaalukaotus tuleks vee ja lihasmassi arvelt,” ütles personaaltreener.

Diana Teniste

Ilusüstide kuninganna Marju Karini tütar Diana jagas oma sotsiaalmeedias avameelselt teekonda, kuidas ta parema vormi saavutas.

“14 kg vahet ja muutus missugune! Olen alati püüdnud enda eest hoolitseda, kuid mingi hetk lihtsalt läks kuidagi nii lappama. Peeglisse vaadates ei tundunud üldse, et see olen mina ning olin harjunud tähelepanuga jne, kuid üks hetk oli see kõik kadunud … tekkis hetk, kus ma ei viitsinud end isegi enam meikida ning igapäev kandsin dresse,” tunnistas Diana. 

“Nüüd teen 3 korda nädalas trenni ja jälgin toitumist ja #sexybitch põhimõtteliselt enda arvates valmis,” ütles Diana oma sotsiaalmeedias.

Kommentaarid puuduvad