Ilukirurg Mart Eller avaldab populaarseima iluoperatsiooni: see on naiselikkuse sümbol!

Dr Mart Eller on tuntud ilukirurg. Ta sõnab, et läbi aegade on olnud eestlaste seas kõige populaarsem iluoperatsioon just rindade suurendamine.

,,Rindade suurendamise operatsiooni tehakse väga erinevas vanuses. Enamasti hakatakse pihta 20ndate teises pooles ja minnakse kuni 50ndateni välja,” sõnab Dr Eller. 

Küsimuse peale, miks tullakse enamasti seda protseduuri tegema, sõnab Mart, et rinnad on naiselikkuse sümbol. ,,Iga naine tahab ju hea välja näha ja et tal oleks vormikad rinnad.” 

,,Ka rindade suurendamise operatsioon on ju siiski operatsioon,” sõnab Eller ja tõdeb, et lõpuni riskidest vaba see ei ole. ,,Lisaks kaasneb selle protseduuriga ka implantaadi ehk võõrkeha omad riskid.”

Peamisteks ohtudeks võivad olla implantaadi- ja haavainfektsioon ning sinikate teke. ,,Ükski implantaat ei ole eluaegne. Küll aga on müüdiks see, et iga 10-aasta tagant tuleb need välja vahetada.”

Ka taastumisaeg on igal inimesel äärmiselt individuaalne. Eller toonitab, et kindlasti on enne rindade operatsiooni vaja teha rindade uuring. 

Vaata intervjuud Dr Mart Elleriga artikli päisest! 

Kommentaarid puuduvad