Reklaam sulgub sekundi pärast

IHALDATUD HURMUR! Vaata, millised säravad kaunitarid on Brad Pittiga armuõnne jaganud

Pitt
Brad Pitt. Foto: 123rf.com

Brad Pitt on vaieldamatult üks Hollywoodi kõige ihaldusväärsemaid näitlejaid. Staari kõrval on viimase paarikümne aasta jooksul säranud ka mitmed kaunid daamid. Koostasime ülevaate kaunitaridest, kes on koos Pittiga armuõnne nautinud!

1. Jill Schoelen

Üks Bradi esimesi Hollywoodi romansse oli kaasnäitleja Jill Schoeleniga, kellega ta kohtus 1989. aasta filmi "Cutting Class" võtetel. Bradi ja Jilli suhe algas keskkoolis ringi liikuvast mõrvarist rääkiva krimifilmi võtete ajal. Paari suhe muutus nii tõsiseks, et nad kihlusid 1989. aastal. Kahjuks ei kestnud nende romanss kaua ja nad katkestasid kihluse juba kolme kuu pärast.

Pitt
Brad Pitt ja Jill Schoelen. Foto: Ron Galella, Ltd./Ron Galella Collection via Getty Images

2. Juliette Lewis

Bradi järgmine kaaslane oli samuti Hollywoodi näitleja Juliette Lewis. Nad olid koos kolm aastat ja mängisid sellistes filmides nagu "Too Young to Die?" ja "Kalifornia", mis esilinastusid 1990. ja 1993. aastal. Pärast seda, kui nad olid mänginud koos kahes filmis ja ka kokku kolinud, tegid Brad ja Juliette 1993. aastal suhtega lõpparve.

Pitt
Brad Pitt ja Juliette Lewis. Foto: Globe Photos/MediaPunch/MediaPunch/IPx

3. Gwyneth Paltrow

Brad ja Gwyneth olid suhtes perioodil 1994-1997. Nagu tema kaks eelmist armastust, mängisid ka Brad ja Gwyneth koos ühes projektis: 1995. aasta filmis "Se7en". Nad olid suhtes kokku kolm aastat koos ja kihlusid 1996. aastal.

Pitt
Brad Pitt ja Gwyneth Paltrow. Foto: AP Images

Gwyneth ja Brad olid omal ajal üks 1990. aastate kuumimaid paare. Nad käisid punase vaiba üritustel ning särasid koos ekraanil. 1997. aastaks tühistasid nad oma kihluse. Pärast seda oli Gwyneth abielus Coldplay solisti Chris Martiniga, kellega tal on kaks last ja nüüd on ta abielus produtsent Brad Falchukiga.

4. Jennifer Aniston

1998. aastal puhkes Bradi ja "Sõbrad" staari Jennifer Anistoni vahel armuleek. Ei läinud kaua aega, kuni paar kihlus. Brad abiellus Jenniferiga 2000. aastal.

Pitt
Brad Pitt ja Jennifer Aniston. Foto: Hubert Boesl/picture-alliance/dpa/AP Images

2005. aastal mängis Brad koos Angelina Jolie'ga peaosa märulikomöödias "Mr. & Mrs. Smith". Bradi ja Angelina vaheline keemia oli käegakatsutav ja hakkasid levima kuulujutud, et Brad on Jenniferi ja Angelinaga petnud. Kuigi asjaosalised eitasid spekulatsioone täielikult, lahutasid Brad ja Jennifer 2005. aastal abielu. Kõik need aastad hiljem näib aga, et Jenniferil ja Bradil on sõbralik suhe. Jennifer abiellus 2015. aastal näitleja Justin Theroux'ga, kuid 2017. aastal läksid nad lahku.

5. Angelina Jolie

Bradi ja Angelina vahel tekkis suhe peale filmi "Mr. & Mrs. Smith" võtteid. Paar sai kogu maailmas nii tuntuks, et meedia nimetas neid koondnimega "Brangelina". Bradil ja Angelinal on kuus last, kellest kolm on lapsendatud: 20-aastane Addox, 18-aastane Pax, 17-aastane Zahara ja kolm bioloogilist last: 16-aastane Shiloh, 14-aastane Vivienne ja 14-aastane Knox.

Pitt
Brad Pitt ja Angelina Jolie. Foto: zz/DP/AAD/STAR MAX/IPx

Arvestades seda, kui pühendunud nad teineteisele olid, ei tulnud neil kunagi pähe abielluda. Kuid see muutus, kui nad lõpuks 23. augustil 2014. aastal Prantsusmaal ilusal ja intiimsel tseremoonial abiellusid. Vaid kaks aastat hiljem jõudis nende suhe aga šokeeriva lõpuni, kui Angelina 2016. aasta septembris abielu lahutamist taotles.

Hollywood oli sellest teadaandest täiesti rabatud ning sellest ajast peale on nad pidanud palju tähelepanu pälvinud kohtulahingut laste eestkoste üle. Lahutusprotsess on olnud pehmelt öeldes segane. Lisaks hooldusõigusele on eksabikaasad pidanud ka muid kohtuvaidlusi.

6. Emily Ratajkowski

Bradi on viimasel ajal nähtud koos supermodelli ja näitlejanna Emily Ratajkowskiga. Paar ei ole küll ametlikult koos, kuid neid on nähtud ühiselt aega veetmas. Spekulatsioonide kohaselt astus Brad esimese sammu ning kutsus Emily kohtingule, kuhu neiu ka pikemalt mõtlemata läks. 

Pitt
Emily Ratajkowski. Foto: Gabriele Holtermann/UPI/Shutterstock

Allikas: hollywoodlife.com

Kommentaarid puuduvad