Laulja Märten Männiste uuest singlist: lugu oli tegelikult juba enne superstaarisaadet töös

2021. aastal "Eesti otsib superstaari" saatest tuntust kogunud laulja Märten Männiste andis 15. juunil välja singli “Laupäeva õhtul lauluga”.

Märten tõdeb, et täna välja antud singel oli pikalt avalikustamise ootel. "Lugu Laupäeva õhtul lauluga oli tegelikult juba enne superstaari saadet töös ning stuudios sisse lauldud," teatas laulja ning lisas, et singli avalikustamiseks oli vaja õiget hetke. 

Laulja sõnul oli just nüüd õige aeg loo avaldamiseks käes, kuna see kõlab tänavusel Eesti Meeste Tantsupeol 2.-3. juulil Rakveres, mille üks peaesinejatest ta ise on.

"Loo läbivaks sõnaks on “pruut”, mis on minu arust väga ilus eestikeelne sõna, mida enam nii tihti ei kasutata. Ikka öeldakse tüdruksõber, tüdruk või girlfriend," tähendas Märten.

Kaasahaarav ja lõbus muusikapala räägib ülikoolilinnast Tartu ning sealt leitud armastusest. Seetõttu filmiti Tartus loole ka muusikavideo.

"Pruudi osa mängis modell Maarja Müür, kellega esimest korda kohtusimegi võtteplatsil," meenutas Märten võttepäevi.

märten
Foto: Erakogu

Märteni singlile tegid muusika Madis Orav ja Ago Niglas ning sõnad kirjutas Jaan Pehk.

"Kõige tähtsam on see, et nüüd on kork pealt maas. Siit on hea oma lauljakarjääris edasi minna. Oma järgmise loo autorite hulgas tahaksin kindlasti olla juba ka ise," jagas Märten tulevikuplaane.

Kuula Märten Männiste singlit siit:

Kommentaarid puuduvad