Reklaam sulgub sekundi pärast

Hollywoodi staari Rachel McAdamsi julge fotosessioon lõi interneti lõkkele: see on rõve!

Rachel McAdams
Rachel McAdams — FOTO: AP Photo/Chris Pizzello/Scanpix

Hollywoodi staar ja armastatud näitleja Rachel McAdamsi värske fotosessioon on julgelt aus, ehe ning ilustamata. Nimelt soovis näitlejatar, et tema fotosid töödeldaks nii minimaalselt kui võimalik, mistõttu on näha ka tema kaenlaaluseid karvakesi. See ei meeldi aga paljudele inimestele, kelle arust on see rõve.

Bustle väljaandele intervjuu andnud McAdams poseeris kaamera ees oma looomulikus ilus ning raseerimata kaenlaalustega. "See on minu keha ja arvan, et maailmale on oluline seda näidata. Selle fotosessiooni ajal kandsin latekspesu. Aga mul on kaks last," ütles ta.

Nii mõnelgi fotol on tema kaenlaaluseid karvakesi hästi näha, mis on internetirahva kaheks löönud: osad leiavad, et tegemist on tõeliselt julge ja naturaalse välimusega, ent osade hinnangul on raseerimata karvade nägemine rõve.

"Issand... tal on rohkem kaenlaaluseid karvu kui minul. Pole kindel, kes seda soovib üldse. Kaenlaalused karvad on üsna mõttetud," kirjutas näiteks Rob Carson Twitteris.

Bustle väljaande Instagrami kontol aga kiidetakse McAdamsit taevani just tema eheduse ja naturaalse ilu poolest. "Seda võiks Hollywoodis rohkem olla!" kommenteeris üks.