Reklaam sulgub sekundi pärast

Heidy Purga avameelselt poliitikas töötamisest: ei saa kedagi usaldada

Heidy Purga
Foto: Erakogu

1STAGE vestlussarja ja podcasti veab fotograaf Mardo Männimägi, kelle viimaseks külaliseks oli poliitik ja DJ Heidy Purga. Külaline arutles avameelselt oma elukäikude üle ja tegi juttu ka pingest, mis kaasneb poliitiku ametis.

Heidy Purga rääkis 1STAGE podcastis lähemalt, kuidas ta Elvast pärit tüdrukuna pealinna eluga harjus ja kuidas temast sai Eesti üks populaarsemaid raadiohääli. Ühtlasi meenutas ta Raadio2 reformimist. ''Minu meelest tagant järgi vaadates õnnestus see päris hästi ja siis tuli Eesti Laul, mille ma samuti koos tiimiga reformisin,'' tegi Purga tagasivaate, kes enda sõnul elas oma tööle täiel rinnal.

Purga tunnistas podcastis, et kui tal ei oleks muusikat, siis tal oleks palju keerulisem poliitikas hakkama saada. ''See muusika balansseerib kuidagi seda poliitilist pinget ja pidevat ärevil olukorda. Sa ei saa kedagi usaldada, kogu aeg keegi tahab sulle ära teha, valitsust lõhkuda, teisi kokkuleppeid sõlmida ja oma poliitikat ajada,'' arutleb Purga.

Tema sõnul sellel rajal olemine nõuab nii paljude sensorite pidevat töös olemist. ''Muusika kindlasti maandab mind ja ma ei ole nii põhjalikult ka exceli inimene näiteks, mul on vaja seda loomingu ja kunsti poolt, et ennast terviklikuna tunda,'' rääkis Heidy Purga.

Kuula 1STAGE podcasti Heidy Purgaga lähemalt siit.