Heelia Sillamaa on taaskord lapseootel: oleme sammukese lähemal kahe ühise unistuse täitumisele!

Heelia Sillamaa
Foto: Silver Kaljula

Teleajakirjanik ja raamatu “Ammuu” autor Heelia Sillamaa jagas sotsiaalmeedias rõõmusõnumit – nende perekond saab järgmisel aastal neljaliikmeliseks ja hoog on sisselükatud ka järjekordsele unistusele.

Sillamaa võitis varasemalt meedias südameid oma nukra looga, kui noored enda unistuste kodust ebaõiglaselt ilma jäid. Ühtlasi on naine varasemalt avaldanud, kuidas ta oma tänase elukaaslasega ootamatult kohtus ning lapse sai.

Nüüd jagab ta järjekordset rõõmusõnumit: nende perre sünnib uuel aastal teinegi laps! “Meid ootavad ees põnevad ajad, sest oleme sammukese lähemal kahe ühise unistuse täitumisele. Varsti on meid neli ja me hakkame kõik koos endale metsa uut kodu ehitama! Kauaoodatud beebi peaks sündima märtsi lõpus ja kuigi Paul veel emme kosunud kõhust midagi arvata ei oska, näitab ta meile iga päevaga üha enam, et on suure venna tähtsaks rolliks valmis,” räägib Heelia.

Ühtlasi avaldab Heelia, et tema ja tema elukaaslase suur unistus on oma lapsi samblavaibal, mitte asfaltil kasvatada ehk nüüd on noored võtnud ette plaani metsa maja ehitada. “Metsa kolimine oli meil tegelikult plaanis küll alles kümne aasta pärast, aga kuna sel aastal tegime Peebuga mõlemad kõvasti tööd ja leidsime üpriski juhuslikult endale Viljandi äärest ideaalse metsatuka, otsustasime selle ära osta ja oma unistusi veidi varem täitma hakata. Kuna tahame kõik jälle ise oma kätega nullist valmis ehitada, läheb suure majaga arvatavasti aastaid aega, aga suve lõpuks loodame väikse saunamaja/metsakontori juba valmis saada,” lisab ta.

Loe täispikka postitust siit!

Kommentaarid puuduvad