Reklaam sulgub sekundi pärast

Grete Kuld avalikustas, kas nad soovivad abikaasa Ergoga veel lapsi saada

Grete ja Ergo Kuld
Grete ja Ergo Kuld — FOTO: Taavi Sepp/Delfi Meedia

"Kolmeka" üks saatejuhtidest Grete Kuld vastas oma Instagrami lugudes enda jälgijate küsimustele, kus tema käest uuriti, kas tema ja abikaasa Ergo perre on oodata ka teist last. Grete tõdes, et hetkel on nad oma ühe printsessiga väga rahul ja tütar Saara isegi ei soovi endale õde ega venda.

Grete andis oma Instagrami jälgijatele võimaluse endale küsimusi esitada ning tema käest uuriti, kas ta on mõelnud ka teise lapse peale. Praegu kasvab tema ja Ergo peres 5-aastane tütar Saara ja Grete sõnas, et praegu on nad seisukohal, et ühest printsessist neile piisab.

"Kusjuures, Saara ei soovi ka õde/venda endale. Ma isegi ei tea, miks (ise küll tema vanuselt oleks tahtnud), aga alati, kui küsin, siis ütleb, et ei taha. Meil sellega fine," avalikustas Grete ja lisas, et imetleb siiralt peresid, kus kasvab kolm last.

Grete avaldas, kas soovib teist last saada
Grete avaldas, kas soovib teist last saada — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Lisaks sellele küsiti Grete käest, kui raske on olnud lapse kõrvalt üldse karjääri teha. Kuld vastas, et mida aeg edasi, seda lihtsamaks see läheb, ent esimesed aastad olid väga keerulised. "Lapse tulekuga muutub ju elus KÕIK! Isegi need asjad (nt töötamine), mille tegemine tundus varem iseenesest mõistetav, on pisikese lapse kõrvalt tohutult raskendatud," tunnistas ta.

Ühtlasi lisas Kuld, et neile oli väga suureks abiks tema vanemate näol olev tugigrupp. "Soovitangi seda, et oleks ümber neid abilisi, kes lapsevanematel vahel hingamisruumi võtta võimaldavad," kirjutas ta.

Grete rääkis karjääri tegemisest lapse kõrvalt
Grete rääkis karjääri tegemisest lapse kõrvalt — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Grete ja tema režissöörist abikaasa Ergo Kuld kohtusid ligi 10 aastat tagasi „Padjaklubi“ sarjavõtetel. 2019. aasta märtsis sündis neile tütar Saara. Paar abiellus eriolukorra ajal 2020. aasta juunis väikese peoga, millest sai osa 30 külalist.

Kommentaarid puuduvad