Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Raadiohääl Pille Minevil täitus 20 aastat Star FMis!

Pille Minev
Pille Minev — FOTO: TV3

Täna täitub armastatud raadiohäälel Pille Minevil 20 aastat raadio Star FM saatejuhina. Meenutame selle puhul toredaid hetki Pillest läbi aastate!

Piduliku tööjuubeli puhul sai Pille oma kolleegidelt ka vahva üllatuse - nimelt sisenesid keset hommikuprogrammi stuudiosse Marek Sadam ja Martin Trudnikov, kes esitasid talle pühendusega laulu "Elu muinasjutt". Raadiokolleegid kinkisid talle lisaks ka punase siidist hommikumantli.

Pille Minev oli aastatel 1996–2009 vaheaegadega telesaadete "Bingo loto" ja "Suur lotokolmapäev" saatejuht. Täna on ta üks Star FM-i hommikuprogrammi saatejuhte ja mitmete auhindadega pärjatud tunnustatud raadiohääl. Näiteks Kroonika Meelelahutus­auhindade galal sai ta kõrgema autasu – Pille valiti 2021. aastal parimaks raadiosaatejuhiks.

Vaata ka toredat retrogaleriid Pillest läbi aastate!

Aastaid raadio Star FM hommikuprogrammis kuulajaid äratanud Pille sai hiljuti endale ühe vaba päeva juurde – nimelt asendab teda reedeti uus eetrihääl Grete Kuld. Saatejuht sõnas naljatades, et see annab talle võimaluse Andresest ja Jürgenist rohkem puhata.

"Reede hommikul on meiega kindlasti Grete, aga teistel argipäevadel üritan mina hoida tuju reipana. Minu enda jaoks on see suur muutus, sest kujuta nüüd ise ette, kui sa elad maal ja su töönädal lõppeb neljapäeva hommikul kell 10. See on täitsa teine tera, kui ta lõppeb reede hommikul kell 10. Esimese päeva ma nagunii magan maha, eks ole ja puhkan välja,“ ütles Pille ja lisas küsimuse peale, et tänu sellele saab ta ka kolleegidest Andresest ja Jürgenist ka rohkem puhata. Loe lähemalt SIIT!

TV3 Portaal soovib Pillele tööjuubeli puhul palju õnne!

Kommentaarid puuduvad