Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Pidu, nagu homset poleks! Rahel tähistas debüütalbumit suure peo ja drag queenidega

Rahel esitles albumit
Rahel esitles albumit — FOTO: Ako Lehemets

29. novembril esitles laulja-laulukirjutaja Rahel D3 klubis enda debüütalbumit “Nerve”. Esitlusontserdile eelnes privaatne kutsetega vastuvõtt, mida juhtisid Drag Queenid Vilita ja Nordika, kes etendasid publikule teatraalselt Raheli albumi igale loole vastavaid karaktereid.

“Nerve” on žanrisegune alternatiiv-pop, millel osana sulamist mõjutusi 80ndate muusikast. Albumi kirjutas Rahel, kaasates produtsentidena Hyrr Innokent Vainola, Eric Kammiste, Jonas Kaarnametsa ja Taavi-Peeter Liivi, ning üheks kaasautoriks on ka Markko “Linnu” Reinberg rokkbändist Elephants From Neptune. Järgmisest nädalast tuleb müügile ka albumi vinüülplaat.

Vaata, kes pöörasel plaadiesitlusel kohal olid!

Muusika- ja kultuuriinimesed Raheli albumist: 

Laulja-laulukirjutaja Anett: “Väga tugev, jõuline 80ndate vaibiga alternatiiv-pop - täpselt see, millest meil Eestis minu arvates puudus on. Mega!” 

Laulukirjutaja-stilist/moedisainer Jana Hallas: “Raheli lood on karakteriga ja äratuntavad ja tal on närvi välja ulatuda”

Näitleja-muusik Sander Rebane: “Rahel ajab tigedalt oma rida. Mõnusalt sündist ja põksuvate bassikäikudega, kummaliselt seksapiilset rida”

Kommentaarid puuduvad