GALERII! Just need olid Tallinn Fashion Weeki kõige silmapaistvamad riietujad

Tallinn Fashion Week
Tallinn Fashion Week — FOTO: Erlend Štaub

Eelmisel nädalal toimus kauaoodatud moesündmus Tallinn Fashion Week. See kestis kokku neli päeva ning kokku väisas üritust tohutul hulgas stiilseid inimesi

Tallinn Fashion Weeki esimest päeva (ja tegelikkuses ka kõiki teisi) sobiksid kirjeldama hästi sõnad - värvid-mustrid ja elegantne must. Oli näha, et inimesed olid pingutanud ning detailideni läbi mõelnud, mida panna endale selga. Samuti oli sekka ka inimesi, kes kandsid riietustega edasi mõnda poliitilist sõnumit või maailmas toimuvat.

Palju oli täheldada just elegantset musta, millesse olid nii mitmedki end riietanud. Aga must ei pea olema alati ilmtingimata igav! Fotoseina ees tehtud piltidelt on tunda, kuidas enesekindlus on justkui riietuse kirss tordil, mis paneb kogu komplektile ilusa punkti. Enesekindel inimene kannab välja absoluutselt kõik!

Ka teine päev oli täis eriilmelisust ja põnevat komplekteerimisoskust. Eriti rõõmustav oli asjaolu, et oli väga palju ka meesterahvaid, kes nägid väga vinged välja. Kõigi väljanägemise iga väiksemgi pisiasi oli erakordselt hoolega läbi mõeldud - soeng, meik, ehted, väikesed detailid - ükski neist polnud juhuslik.

Kolmas ja neljas päev tõid meieni samuti imeilusaid riietuse lahendusi. Lauljanna Laura Mikker Prits on ehtne näide sellest, kuidas täiesti tavalised igapäevased riideesemed võivad kokku pannes muutuda tõeliseks peoriietuseks. Ja muidugi need hõbedased kingad täiustavad outfiti suurepäraselt!

Üheks stiiliikooniks oli muidugi meie esibravuuritav Anu Saagim, kes nägi iga päev lausa võrratu välja. Samuti ka saatejuht Keili Sükijainen, kes suutis stiliseerida musta värvi kõige silmapaistvamaks värviks. See on omaette kunst! Sama suutis teha ka Kelly Sildaru.

Väga paljud kandsid Eesti disaini, mis on ääretult tore!

Vaata kõige silmapaistvamate pilte siit!

Kommentaarid puuduvad