FOTOD | Triin Lellep kirjutas raamatu oma vestlustest tulnukaga: vaata, kes esitlusel kohal olid!

Eile toimus Viru keskuses Rahva raamatu poes laulja Triin Lellepi teose “Vestlused tulnukaga” esmaesitlus. Autoriga jutustas ka kirjastaja Epp Petrone, kellega koos tehti selgeks, mis asi on kanaldamine, kes on Rohaan ja kuidas Lellep selle kõigeni üldse jõudis.

Triin Lellep on laulja, kirjanik, maailma avatud silmadega uuriv inimene. Tema rootslasest abikaasa Linus Kordes kanaldab juba aastaid maavälist olendit nimega Rohaan. Nende kolme koostööl – Triin küsib, Linus vahendab ja Rohaan vastab – ongi sündinud raamat “Vestlused tulnukaga”.

„Maa on meistrikursus ja te olete kõik äärmiselt võimsad ja julged hinged, et olete valinud selle kogemuse.“ Just seda väidab meile maaväline olend. Mida ta veel meile õpetab ja kuidas üldse sai alguse Rohaani ja Linuse suhe ning kuidas arenes Triinu ja Linuse suhe… Neid teemasid puudutati raamatuesitlusel.

Esitlusel tuli jutuks ka Triinu ja Linuse kohtumise lugu. Nimelt otsis Triin kedagi, kes oskaks Euroopas tulnukaga vestlemiseks eraseanssi korraldada ja internetist uurides avastas ta Linuse, kes Triinu otsitud huvidega täpselt kattus. Vestlus peeti arvutiteel ning Triin tunnistab, et tema armus juba läbi ekraani. Naisel olid aga negatiivsed uskumused ning oli kindel, et tema Linusele ei meeldi. Seanss tulnukaga oli tema jaoks niivõrd võimas, et peale seda ta lausa nuttis. Vaata rohkem videost!

Vaata galeriist, kes kohal olid!

Kommentaarid puuduvad