FOTOD! Koit Toome kuueaastane poeg tegeleb põneva hobiga: see on minu ämma ja äia projekt

Koit Toome poeg tegeleb põneva hobiga
Koit Toome poeg tegeleb põneva hobiga — FOTO: TV3

Armastatud Eesti poplaulja ja muusikalinäitleja Koit Toome peres kasvavad kaks last: 15-aastane Rebecca ja 6-aastane Richard. Tuleb välja, et Koidu poeg Richard tegeleb eriti põneva hobiga, milleks on motokross!

Koit Toome sõnul on Richard põneva hobiga tegelenud juba üle aasta. "See on minu ämma ja äia projekt. Nemad tegelevad temaga ja teevad trenne. Triisad on ju motokrossi perekond ja nemad treenivad teda," räägib ta.

Koidu sõnul on Richard sel aastal osalenud juba kahel motokrossi võistlusel. "Sel aastal sõidab ta esimest korda kogu hooaja kaasa. Ta on kõige väiksemate klassis. Aga ta on väga tubli ja ilusti lõpuni sõitnud."

Toome selgitab, et poeg Richard on tulemuste poolest jäänud kaasvõistlejate hulgas siiani pigem keskmistele kohtadele. Koidu sõnul pole ta ise aga veel poja võistlustele kohale jõudnud. "Olen trennis vaatamas käinud ja viinud ning toonud teda trennist," selgitab ta.

Sel nädalavahetusel toimus Karksi-Nuias Ainja krossirajal motokrossi Eesti meistrivõistluste esimene etapp, millest võttis osa ka Richard Toome. "Võistlus läks kenasti. Ta sõitis lõpuni ja tegi seal ka trenni," sõnab Koit.

Vaata fotosid Richard Toomest Karksi-Nuias toimunud motokrossi võistlusel!

Fotode autor: Karli Saul.

Kommentaarid puuduvad