FOTOD | Enne ja pärast! Kristina Pärtelpoeg näitas oma figuuri pärast iluoperatsioone

Suunamudija ja tõsielusaate “Üks nädal Kristinaga” staar Kristina Pärtelpoeg käis mõnda aega tagasi ilukirurgi noa all ja jagab nüüd oma jälgijatega ka fotot, kus on näha tema muutunud figuuri.

Nimelt kirjutas üks Kristina jälgija talle, et kas ta on kuskil jaganud ka oma enne-pärast operatsiooni pilte, sest tal endal seisab just ees kõhuplastika operatsioon. Seepeale postitas Kristina oma Instagrami lugudesse video, kus ta juhib enda podcasti “Salajutud”. 

“Palun vaadake, kui suur mu kõht siin on. Appikene, ma oleks nagu 9. kuud rase!” rääkis Kristina taustal.

Kristina story
Kristina story — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Võrdluseks jagas ta pilti ka endast täna, kus on näha, et naise kõht on iluoperatsiooni tagajärjel tõepoolest märkimisväärselt vähenenud. 

Kristina täna
Kristina täna — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Kristina käis septembri keskpaigas korraga ära nii kõhuplastikas kui ka külgede ja lõualoti rasvaimus. “Üks nädal Kristinaga” seriaalis rääkis ta samuti, kuidas ta on juba pikemat aega käinud usinasti trennis ja jälginud oma toitumist, et operatsioonile minek oleks talle võimalikult kerge.

Suunamudija on operatsioonide maksumusest rääkinud ka oma sotsiaalmeedias. “See on nii individuaalne, et mida sa siis teha tahad lasta. Ütleme nii, et see – minu puhul oli see kõhuplastika, külgede ehk sangade rasvaimu ja lõpuks otsustasime, et teeme lõualoti ka – selle maksumus kokku oli 7000 eurot,” sõnas Kristina.

Lõualoti eemaldamise hinna kohta vastas Pärtelpoeg, et see läks maksma umbes 1200 eurot. Ühtlasi rõhutas naine, et kõnealused iluoperatsioonid pole üldse mõeldud kaalu langetamiseks, vaid pigem keha vormimiseks. Seega tuleks enne operatsiooni juba ise ka kaalus alla võtta. “Mina võtsin enne operatsiooni alla kuskil 15-16 kilo ja operatsiooniga võeti mult ära veel umbes kaks kilo nahka ja rasva. Kokku on siis 18 kilo vähem, kui oli veebruarikuus” lisas ta.

Ka suvel filmitud “Üks nädal Kristinaga” seriaalis käis Kristina ilukirurgiga kohtumas ja tõdes, et enne operatsioonidega alustamist on tal vaja trenni teha ja kaalu iseseisvalt langetada. Operatsioonidest taastumine oli Kristina sõnul kergem kui ta oleks arvanud, sest paljud tuttavad olid talle öelnud, et pärast on tal mitu nädalat kehv olla. “Aga kui ma ärkasin, siis esimesed kaks päeva olin haiglas, kus anti valuvaigisteid ja ma ei oodanud ka, kuna valu tuleb, vaid võtsingi nädal aega järjest regulaarselt iga 4-5 tunni tagant valuvaigisteid. Et mul nagu valus kordagi ei olnud, kui välja arvatud korrad, kui aevastasin,” tõdes suunamudija.

Vaata “Üks nädal Kristinaga” kas teleteenusest Go3 või TV3st kolmapäeviti kell 21!

Kommentaarid puuduvad