FOTOD! Beyoncé näitas, kui stiilselt ta oma abikaasaga Londonis kohtinguõhtut naudib

Beyoncé
Beyoncé — FOTO: Scanpix

Fotograafid tabasid Beyoncé ja Jay-Z ühiselt kohtinguõhtingult Londonis. Enim tähelepanu pälvis just lauljatari stiilne riietus, mis kinnitas taas, et lihtsuses peitub võlu.

Kolme lapse ema ja räppar Jay-Z (53) tähistasid eelmisel kuul oma 15. pulma-aastapäeva. 41-aastane Beyoncé on praegu oma Renaissance’i maailmaturnee raames Inglismaal ja alustab esmaspäeval Tottenham Hotspuri staadionil oma kontsertidega.

Kuid eile tabati superstaare Mayfairis asuvas privaatses eraklubis Oswald’s. Beyoncé kandis stiilset oversize triibulist pintsakut ja kirsiks tordil olid tal jalas pikad mustad saapad, mis mõjusid iseloomukalt ja kinnitasid taas, et lihtsuses peitub võlu.

Kuid paar on käinud läbi tule ja vee. Nimelt jõudis viis aastat tagasi avalikkuse ette uudis, et mees on popstaari petnud. Pärast seda, kui lugu Jay-Z petmise kohta välja tuli, otsustasid abikaasad maha istuda ja asjad läbi rääkida. Nad läksid koos ka abielunõustaja juurde, kes aitas kummalgi teineteist mõista. Mees on korduvalt meediale kinnitanud, et Beyonce on tema hingesugulane, ning ta ei kujutaks oma elu ilma temata ette. 

Vaata fotosid kohtinguõhtust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad