Reklaam sulgub sekundi pärast

Foto! Grete Paia soetas endale tõeliselt uhke auto koos erilise numbrimärgiga

Grete Paia rääkis
Grete Paia — FOTO: Kuvatõmmis videost

Lauljatar Grete Paia jagas oma jälgijate ning fännidega vinget ja toredat uudist - nimelt on Paial uus auto. "Kõik on uus detsembrikuus," on lisatud hashtagina juurde.

"Bad girls go to hell, good girls buy benzes (Pahad tüdrukud lähevad põrgusse, head tüdrukud ostavad Mercedes Benzi - ingl. k)," kirjutab lauljatar juurde fotodele, kus poseerib ilusa valge Mersuga. Kuid tegemist pole teps mitte tavalise sõidukiga - nimelt kaunistab masinat numbrimärk, mis koosneb lauljatari intsiaalidest "GP". 

"Unreal (uskumatu - ingl. k) numbrimärk," kirjutab kommentaarides üks. "Äge mersu, Grete!" sõnab teine. Lisaks on lauljatarilt küsitud, mis mudeliga on tegemist. "C 400," vastas Grete. 

2022. aasta lõpus pani Paia müüki oma Peugeot 208-ga. Toona kirjutasime, et auto müügikuulutus oli Auto24 portaalis üleval soodushinnaga 23 900 eurot.

„Tegelikult küllaltki raske südamega panin oma väga ägeda, tragi ja sügavale hinge pugenud kaaslase müüki uut omanikku leidma. „Punn“ on mind ülimalt hästi teeninud nii suvel kui talvel, ägedaid seiklusi on olnud palju, ent nagu ikka, aeg on edasi liikuda,“ kirjeldab Paia oma sotsiaalmeedias.

Lisaks toob lauljatar välja mõned asjad, mis talle endale oma auto juures kõige enam meeldivad. Näiteks on sõiduk piisavalt väike, et eriti kitsastes tingimustes parkimiskohta leida ja sisse pääseb ka ilma võtmeta.

Kommentaarid puuduvad