Fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm lükkas ümber enda kohta laialtlevinud arvamuse: mul pole seda kunagi olnud!

Kaisa Kuusnõmm
Foto: Kaisa Kuusnõmm/Instagram

Fitnessistaar Kaisa Kuusnõmm, kes möödunud aastal Aasiasse elama läks, on tagasi Eestis ja naudib siinset suve. Kuna Kaisale meeldib väga oma jälgijatega suhelda, andis ta neile võimaluse endale Instagramis küsimusi esitada ja vastas neile avameelselt.

Üks tema jälgija uuris Kaisa käest, kas tal on reisides alati raha lõdva varuga või peab ta vahepeal muretsema ka. Nimelt on Kaisa viimase aasta veetnud Aasias erinevates piirkondades, peamiselt Balil ja Tais. Fitnessistaar lükkas aga väite, justkui oleks tal raha jalaga segada, ümber.

“See on kusjuures mega huvitav minu jaoks, kuidas nii paljud arvavad, et mul lademetes raha on. Mul pole kunagi olnud lõdva varuga raha ja ma megalt kalkuleerin oma eurosid. Ja ma iga jumala päev stressan, kuidas ma enda asjad tehtud saan. Tänasel päeval näiteks Bali pileteid ma koju osta ei saaks. Pole raha arvel nii palju lihtsalt,” räägib Kaisa oma Instagrami lugudes.

Kaisa ärgitab inimesi reaalsusesse tagasi tulema ja rõhutab, et asjad ei juhtu iseenesest ega raha kuku taevast sülle. “Lihtsalt vahe ongi selles, et kas sa usud, et saad hakkama või kardad. Kas tegutsed ja usaldad, et mõtled jooksvalt välja midagi või jätad tegemata ja feilid kindlalt,” sõnab ta.

IG
Foto: kuvatõmmis Kaisa Instagramist

Kommentaarid puuduvad