Esimene ei jää viimaseks! Alika soovib tulevikus taas Eurovisioonile pürgida

Alika
Alika — FOTO: TV3

Hiljuti Eestit Eurovisioonil esindanud Alika tõdes Ringvaates, et sooviks nelja-viie aasta pärast taas Eurovisioonile minna. “Tõesti sooviksin seda teha veel ühe korra.”

“Kõige ilusam mälestus on see, kui finaalis hakkas žürii hääletamine ja kui ma ühel hetkel üldse teine olin,” meenutas lauljatar. Alika sõnul on ta siiani oma Eurovisiooni sooritusega väga rahul.

Lauljatar rääkis ka, et Estonia klaver, mis temaga koos Eurovisioonil käis ning nüüd tagasi Tallinna lennujaamas on, tekitas talle Liverpoolis olles koduse tunde.

Ka TV3.ee portaalile antud intervjuus sõnas Alika, et 2023. aasta on olnud tema jaoks kahtlemata äärmisel tegus. 

“Äge on, olen noor neiu täis jõudu, miks mitte (naerab)? Kindlasti peab puhkama ka, varsti võib-olla paariks päevaks lähen kusagile, aga praegusel hetkel naudin.“

24. novembril ilmub Alikal uus album mille üle on ta ka ise väga elevil. “See teekond on alanud lapsepõlves, kui ma olin umbes kaheksa aastat vana. Sellest ajast on juba videod, kus mu isa tegi minuga „intervjuud“ ja küsis, kas ma tahan albumit. Ma ütlesin, et ja ja! Ma olen hästi hästi elevil, see on hästi sürreaalne kõige paremas mõttes,” ütles Alika ja lisas, et pooled albumi lood on ingliskeelsed ning pooled eestikeelsed, sekka ka üks ukrainakeelne ja üks venekeelne lugu.

Kommentaarid puuduvad