Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Peagi uue albumi välja andev Alika: saan vastata, et jah, minu elus on palju armastust!

4. septembril toimus Maarjamäe lossi Filmimuuseumis TV3 sügiskava esitlus, kus astus üles „Eesti otsib superstaari“ kaheksanda hooaja võitja Alika Milova. Noor superstaar rääkis TV3 portaalile nii vägagi tegusast aastast kui ka peagi ilmuvast albumist ja tulevikuplaanidest.

2023. aasta on Alika jaoks olnud kahtlemata äärmiselt tegus ning sellena ka jätkub. “Äge on, olen noor neiu täis jõudu, miks mitte (naerab)? Kindlasti peab puhkama ka, varsti võib-olla paariks päevaks lähen kusagile, aga praegusel hetkel naudin.“

24. novembril ilmub Alikal uus album mille üle on ta ka ise väga elevil. “See teekond on alanud lapsepõlves, kui ma olin umbes kaheksa aastat vana. Sellest ajast on juba videod, kus mu isa tegi minuga „intervjuud“ ja küsis, kas ma tahan albumit. Ma ütlesin, et ja ja! Ma olen hästi hästi elevil, see on hästi sürreaalne kõige paremas mõttes,” ütles Alika ja lisas, et pooled albumi lood on ingliskeelsed ning pooled eestikeelsed, sekka ka üks ukrainakeelne ja üks venekeelne lugu.

Alika on saanud ka huvitavaid koostööpakkumisi nii Eestist kui mujalt maailmast. “Poola ja Läti esinemised sellel aastal erikutsega olid minu jaoks uued. Novembris lähen esinema Amsterdami. Samuti tuleb  Ingmar Jõela poolt tehtud etendus koos teatri ja lauluga Circum Absurdum, see tuleb hästi tore. Paar projekti on tegelikult veel, mille puhul olen väga elevil, aga veel ei ole aeg nendest rääkida.”

Alika lood räägivad palju armastusest, kuidas on armastusega tema enda elus? “Jaa, kindlasti! Kui oled tegus inimene ja suhtled palju inimestega ning saad tähelepanu, siis kindlasti tunnen mina ennast armastatuna. See on hästi oluline ja tore, saan vastata, et jah. Armastust on igalt poolt.”

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker