Epp Kärsin lubab koolitustesse vürtsi lisada: hakkan neid tegema koos oma mehega

Epp Kärsin
Epp Kärsin — FOTO: Silver Siilak

Epp Kärsin käis hiljuti ”Täitsa Pekkis” podcastis, kus ta avalikustas, et varsti võib näha koolitustel kaasa löömas ka tema elukaaslast.

”Ma olen tänaseks jõudnud nii kaugele, et minu mees on nõus olema modelliks ja ma hakkan tegema selliseid koolitusi paaridele, mida varem Eesti maapinnal ei ole tehtud ja see on tulemas sügisel,” lubab Epp Kärsin taskuhäälingus. Ta täpsustab, et seal ei ole lingamit, vaid see on puhtalt hingelisel tasandil, kuid jääb detailides siiski salapäraseks.

Lisaks Epp Kärsinile oli saates külas ka Edu Akadeemia kaasasutaja Roland Tokko. Neid ühendab ka selle aasta suurim enesearengufestival ”Õnnelik mina”, mis leiab aset juba 22. juulil Paides. Samuti räägiti taskuhäälingus sellest, kuidas ühiskond on seksuaalselt alaarenenud, kadedusest ja pühendumisest, mõistuse ja südame tasemest, maskidega elamisest ja paljust muust.

Epp juhtis arutelus ka tähelepanu sellele, et paljud inimesed ei olegi vahekorras olles keha hingelisel tasandil. ”Enamus teevad seda nagu loomad ja keha füüsilisel tasandil. Neil jäävad vajalikud portaalid ja kihid lahti pakkimata, kuna kogu tegevus kestab väga lühikest aega,” arutleb Kärsin. ”Elus ei ole tähtis see kvantiteet, palju me teeme, vaid kvaliteet.”

Vaata podcasti ”Täitsa Pekkis” lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad