Reklaam sulgub sekundi pärast

Enne ja pärast! Paljas Porgand jagas ausaid kaadreid, milline ta päriselt välja näeb

Paljas Porgand
Foto: untaintednomad/Instagram

Cassia Shakti Šamotailo, keda varasemalt tunti peamiselt kui Paljas Porgand, jagas oma Instagrami kontol kahte erinevat fotot iseendast, tuues sellega tähelepanu tõsiasjale, et kõik sotsiaalmeedias nähtu pole alati reaalsus.

Cassia Shakti Šamotailo figureerib Instagramis uue nime Untainted Nomad all ja kunagi trenni tegemist ja tervislikku toitumist propageerinud suunamudija on tänaseks võtnud kardinaalselt teistsuguse suuna. 

Nüüd jagas naine endast kahte fotot, milles kõrvutab end poseerituna ja lõdvestununa, tuues tähelepanu sotsiaalmeedias vohavale võltslikkusele. Cassia selgitas ka, mis on nende kahe pildi peamised erinevused. "Esimesel pildil olen ma paastunud olekus ehk 18 tundi söömata ja värskelt trennis käinud. Teisel pildil on mul juba kõhus suur kausitäis salatit ja marju. Esimesel pildil hoian kindlat poosi, teisel istun nagu tahan. Esimene pilt kujutab vaid murdosa mu päevast, teine aga seda, kuidas ma enamus aega välja näen, sest ma armastan toitu," selgitab naine oma postituses.

Cassia toob välja, et me ei tohiks end sotsiaalmeedias nähtavate inimeste ja piltidega kõrvutada, sest palju sellest ei vasta tegelikult sugugi reaalsusele. "Ma teen ka ise seda ja vajasin maa peale tagasitoomist, nii et ma ütlen endale suur aitäh," lisas ta.

Cassia Shakti Šamotailo, varasemalt Merilin Taimre, on avalikult väljendanud oma vaktsiinivastasust ja keeldunud koroonapiiranguid järgimast. Tallinna halduskohus rahuldas nüüd 56 isiku kaebused mullu 23. augustil kehtestatud valitsuse koroonapassi nõudega, kellest üks oli ka kõnealune blogija.

Cassia tõi välja, et korraldus häiris olulisel määral tema igapäevaelu. Tal polnud piirangute tõttu võimalik külastada jõusaale, söögikohti, meelelahutusasutusi ja erinevaid üritusi, mis tema kui avaliku elu tegelase ning sotsiaalmeedia mõjuisiku puhul sisuloomsele ja seeläbi ka sissetulekule negatiivselt mõjus. Loe sellest pikemalt SIIN!

Vastuoluline blogija on korduvalt sattunud kriitikute hambusse oma tervisealaste väljaütlemiste ja tõekspidamistega. Muuhulgas on blogija korduvalt esinenud ka vaktsiinivastaste väljaütlemistega ning ise kritiseerinud vähipatsientide ravimeetodeid.