Reklaam sulgub sekundi pärast

Enam ei näitlegi? Russell Crowe kaalub väidetavalt pensionile jäämist

Russell Crowe planeerib pensionile jäämist.
Russell Crowe planeerib pensionile jäämist. — FOTO: IMAGO / Future Image / Scanpix

Üle kolme aastakümne näitlejatööd teinud ja praeguseks 60-aastane Hollywoodi täht Russell Crowe tunnistas hiljutises intervjuus Variety'le, et kaalub pensionile jäämist.

"Sa seisad peegli ees ja mõtled: "Kes see selline on?"" ütles Crowe vananemise kohta Tšehhis Karlovy Vary filmifestivalil viibides. Crowe lisas, et tema eeskujuks on režissöör Ridley Scott, kellega ta tegi esimest korda koostööd 2000. aastal esilinastunud ajaloolise draama "Gladiaator" juures.

"Ma olen praegu selles perioodis. Olen võtnud Ridley Scotti oma eeskujuks: ta avastab oma töös ikka veel uusi asju. Või ma lihtsalt lõpetan ja te ei kuule minust enam kunagi. Ma ei ole veel otsustanud, mis see saab olema. Need kaks on väga reaalsed valikud," jätkas ta.

85-aastane Scott aga ei näita veel mingeid märke pensioniplaanidest, sest peagi alustab ta "Gladiaatori" järjefilmi võtteid. Pole selge, kas Crowe võiks naasta ikoonilises filmirollis ekraanile ka "Gladiaatori" järjes. 

Küsimusele, kas ta teeks veel Scott'iga koostööd, vastas Crowe: "Me ei ole juba ammu koos filmi teinud. See ei ole olnud tahtlik, lihtsalt nii on läinud. Aga oleme koos teinud viis filmi. Ma olen aastate jooksul mitu korda öelnud, et minusuguse näitleja jaoks ei ole paremat koostööparnterit kui Ridley Scott."

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!