Eluaegne keeld! Kanye Westi ebasünnis tegu vihastas välja Veneetsia paadifirma

Kanye West sattus Veneetsias paadiga sõites piinlikku olukorda.
Kanye West sattus Veneetsias paadiga sõites piinlikku olukorda. — FOTO: buzzfuss / 123RF.COM

Ameerika räppar Kanye West ja tema arhitektist kaaslane Bianca Censori said peale piinlikku vahejuhtumit Veneetsia paadifirmast eluaegse keelu.

Kanye Westi pildistati Veneetsia kanalil toimunud paadisõidu ajal ebasündsas asendis koos austraallasest arhitekti Bianca Censoriga.

Sotsiaalmeedias ringlema hakanud piltidel oli West enda püksid alla lasknud ja Censori näis olevat põlvili tema jalgade vahel. Paari sõidutanud paadifirma teatas, et Westil ja Censoril on määramata ajaks keeld nende laevadega sõita. 

Paadifirma Venezia Turismo Motoscafi esindaja ütles Daily Mail Australia’le, et on intsidendist “täiesti teadlik” ja kuulus paar oleks paadist välja visatud, kui juht oleks märganud nende ebasündsat tegu. “Juht pidi jälgima liiklust ja ei näinud neid rõvedusi,” seisis avalduses.

Itaalia paadifirma märkis, et “kolmas isik”, kes sõitis koos Ye ja Censoriga, “takistas kaptenil nägemast” paadi tagaossa. Ettevõte taunis paari käitumist, öeldes väljaandele: “Me distantseerime end täielikult sellistest tegudest ja käitumisest”.

Ta lisas: “Härra West ja tema abikaasa ei ole kindlasti enam meie ettevõtte paatide pardal teretulnud.”

West ja Censori on väidetavalt abielus ning nende pulmatseremoonia toimus teadete kohaselt Beverly Hillsis juba jaanuarikuus. Vaid kaks kuud varem oli West lahutanud abielu tõsielustaari Kim Kardashianiga, kellega ta oli koos kuus aastat. 

Loe täpsemalt The Huffington Postist!

Kommentaarid puuduvad