Elina Nechayeva mattus tapmisähvarduste laviini alla: ma olen oma seisukohti väga selgelt väljendanud!

Elina Nechayeva
Foto: TV3

Pühapäevases “Hommik Anuga” saates käis külas armastatud lauljanna Elina Nechayeva, kes rääkis nii oma muusikast kui ka Ukraina sõjast. Üks küsimus puudutas Putini-meelseid artiste, ent siis viis Elina sujuvalt jutu oma uue singli peale.

Saatejuht Anu Välba küsis Elinalt, kas ta saab aru nendest artistidest, kes toetavad Putini agressiooni. Lauljatar viis aga vastamise asemel jutu muusikale.

“Ma ei saa aru, miks peab maailmas olema selline olukord, kus toimub jube lõhestumine inimeste seas. Nagu oli koroonaga. Aina tuleb uusi olukordi, kus inimesed veel rohkem lõhestuvad. Kaua võib? Tuleb luua kaunist muusikat, uusi lugusid luua,” vastas ta ja hakkas rääkima enda uuest singlist.

Seepeale sattus lauljatar tõsise pahameeletormi alla ja pidas ta vajalikuks ühismeedias enda seisukohti selgitada.

“Seoses hiljutises telesaates eetrisse jõudnud lausekatkega on siin-seal avaldatud arvamust, milline on minu seisukoht Ukraina sõja osas. Kinnitan teile, et see on must-valge – loomulikult mõistan ma hukka sõjategevust, Putini režiimi ja terrorit Ukraina rahva vastu,” kirjutas ta.

Lauljatar lisas, et tema lähedaste seas on Ukraina rahvusest inimesi ning tema perekond puutus vahetult pärast sõja algust väga lähedalt ja otseselt sõjaga ise kokku, kui aitas nende juures elanud Ukrainast pärit perekonda.

“Lisaks olen oma seisukohti väga selgelt väljendanud läbi selle, et olen osalenud mitmetes heategevusprojektides Ukraina toetuseks,” täpsustas Elina.

“P. S. Arvan, et kui midagi jääb arusaamatuks, ei ole see piisav põhjus saata surmaähvardusi ning muud ebatsensuurset sõimu. Peace,” kirjutas Nechayeva lõpetuseks.

Näita 8 kommentaari

Ei saanud küll aru sõja hukkamõistmisest. Eneseimetlemise ja püüuga “ilus” olla kiitsite, kuidas on meil vaja ilusat muusikat. Leivast ja rahust polnud poolt sõnagi. Anul igal juhul väga ebaõnnestunud külalise valik.

Vasta

kuidas mõni tema kü lalistest vastata võib!!! Selles mõttes ei saa teda küll süüdistada. Enamasti on tema saadetes külalised väga meeldivad.

Vasta

Liilia,ära näe kõikjal vaid sõda ja vihkamist!

Vasta

Küsimus oli vist suhtumisest artistidesse, kes promovad Putinit. Vastust ei saanud.

Vasta

Liilia, tundub, et olid üks nendest ähvardajatest. Miks muidu selline vihkav kommentaar?! Ja Anul oli väga õnnestunud külalise valik. Alati ei peagi rääkima sõjast, leivast ja rahust. Iga normaalne inimene ilma suurema jututa vihkab sõda ja püüdleb rahu poole. Andekas, ilus ja tark inimene võibki ennast imetleda.

Vasta

Väga kurb… Vaatasin saadet ja midagi sellist ei täheldanud. Täname,et meil olemas oled ja oma talenti rahvale jagad. Muu ei ole tähtis! Ole hoitud ja õnniy 🙏❤️

Vasta

kõigepealt tänu ja respect TV3.EE -le, et saab teie veebilehte siin Hispaanias ilma mingite tšiki-priki logimisteta lihtsalt jälgida…! mis puutub MEIE PRAKTILISELT ainsasse TÕELISSE superhäälega Tähte Elinasse , siis tõenäoliselt see eriline Jumala kingitus Eesti muusikamaailmas ka peagi lahkub väikesest eriti kurjast natsiriigist, sest Jumala pärleid sigade ette ei heideta…!

Vasta

Arvan, et jäägu igale inimesele õigus arvata, mida ta sellest sõjast arvab ja saatejuhid ei peaks seda kohustuslikuks teemaks võtma.

Vasta