Reklaam sulgub sekundi pärast

Eksklusiivsed kaadrid! 5MIINUSE liikmed avaldasid oma lapsepõlvefotod

5MIINUST
Foto: pressimaterjal

Eilse Tarkusepäeva puhul avaldasid 5MIINUSE liikmed pildid sellest ajast, kui nemad esimesse klassi läksid. Retrokaadreid vaadates võime tõdeda, et praegu esiräpipundina purjetava menubändi liikmed olid omal ajal ikka tõeliselt nunnud poisid.

Tähelepanelikumad muusikasõbrad võisid Universal Music Estonia Instagrami kontol näha postitust, kus jagati mitmete staaride pilte, kes läksid aastaid tagasi esimesse klassi. Teiste hulgas oli seal peaaegu täies koosseisus näha 5MIINUSE bändiliikmete lapsepõlvepilte. Poisid poseerivad kaamerale loomulikult ilma prillideta.

Räpipundi liige Põhja-Korea käis hiljuti ka Ballzy ja PWRi erisaates “SNEAKERBEAT”, kus ta rääkis lähemalt, et tal ei ole sotsiaalmeedia kontosid ja ta teadlikult ei otsi tähelepanu. ”See tähendab, et ma vaikimisi ei avalda arvamust läbi kanalite ja ei pane endast pilte üles. Ehk minust ei ole jäänud andmekeha, mis võiks anda aimu, et mul oleks midagi asjade kohta öelda. Mulle meeldib rohkem pigem nurgas elada, mitte seal keskel olla,” avaldab muusik üllatava fakti. Kogu saadet saab järelvaadata siit.

Kuid seda võime näha, et Põhja-Korea läks 1. septembril esimesse klassi naerusuiselt. Vaata armsat jäädvustust lähemalt siit.

Põhja-Korea
Põhja-Korea

Päevakoer on meedias öelnud, et just sport talle alati oluline olnud, nii harrastaja kui vaatajana. ''Noorena sai kaheksa aastat ka jalgpallitrennis käidud, ka nüüd satun aeg-ajalt erinevatele staadionidele. Hea ja terve elu saladus peitub austuses iseenda vastu. Minu vaimsele tervisele on kõige olulisemad kodurahu ja privaataeg. Hoian enda ümber häid sõpru.”

Päevakoera esimesse klassi minek jäädvustati samuti pildile.

Päevakoer
Päevakoer

Eelmisel aastal jõudis meediasse uudis, et 5MIINUSE kõige vaguramast liikmest Sir Lancelotist on saanud abielumees. Mees ka seda meediale kinnitas. Ühtlasi on ta öelnud enda kohta seda, et viimastel aastatel on tema jaoks tähtsamaks muutunud hea uni, mida küll kahjuks pole alati võimalik saada.

''Proovin aga järgida enam-vähem ühesugust unerežiimi, ehk päevadel, kus keikasid pole, minna magama ja tõusta sarnastel aegadel, hoida mingit rütmi. Arvan, et igal hetkel ei saa kindlasti olla produktiivne ja tuleb leida ka seda mittemidagitegemise aega. Siis mängin näiteks Fifat või vaatan kaasaga mõnd head sarja. Kuulan ka palju podcast’e, alati on olemas ka öökapiraamat.”

Sir Lancelot läks esimesse klassi ja hoidis tagasihoidlikult toona ka lilleõisi käes. Fotojäädvustust saab vaadata lähemalt siit.

Lancelot 5MIINUST
Lancelot 5MIINUST

Kohver on teinud oma karakterist ka kaubamärgi. Tartus kasvanud ning Tallinna ülikoolis reklaamindust ja imagoloogiat õppinud Kristjan Jakobson töötas aastaid reklaamiäris. 

Ta on öelnud varasemates intervjuudes, et üritab vähem vihastada. ''Rõhk sõnal “üritan”, elu ja maailm mu ümber ei lase eriti leebelt seilata. Spordis meeldib mulle jalka ja jõmmar. Sellised poiste alad. Süües ei keela endale eriti midagi ja eks see ole paista ka. Peaasjalikult jälgin aga seda, et päris sitta suust sisse ei ajaks: külmutatud pitsad, Saksa keeksid, küpsised, suhkrujoogid, hommikuks ja õhtuks Hesburger... Olen aru saanud, et osad toituvad ainult sellisest ködist... ise püüan iga hinna eest vältida,'' on Kohver rääkinud.

Vaata jäädvustust tema esimesse klassi minekust lähemalt siit.

Kohver 5MIINUST
Kohver 5MIINUST

5MIINUSE ja Universali koostöö ulatub aastasse 2016, kui Universal Music Baltics plaadifirma alt ilmus 2016. aasta augustis Spotifysse 5miinuse remiks Jüri Pootsmanni loost "Nii Või Naa".