Eesti-Soome duo! Käärija avaldab, kuidas sai alguse koostöö Tommy Cashiga

Käärija
Käärija — FOTO: Taavi Prints

Pühapäeval, 15. oktoobril, esines Helitehases Soome popstaar Käärija. “Ringvaatele” antud intervjuus tõdes ta, et Eurovisioonilt on ta saanud endale juurde väga palju fänne.

“See oli ja on Soomes päris tähtis teema,” sõnas Käärija, küsimuse peale, mida tähendas soomlastele Eurivisoonil saadud kõrge koht. “Inimesed riietusid rohelisse. “Isegi veel täna tulevad inimesed juurde ja ütlevad aitäh,” tõdes Soome popstaar, päris nimega Jere Pöyhönen. 

Käärija ning räppar Tommy Cash on koos avaldanud ühe muusikapala. Ka noormeeste tutvusmislugu on päris põnev, rääkis soomlane “Ringvaatele” antud intervjuus. “Pärast Eurovisiooni olin puhkusereisil. Tommy saatis mulle sõnumi. Hakkasime Instagramis suhtlema,” sõnas Jere. Tommy Cash andis Soome muusikule oma telefoninumbri” Peale seda said andekad artistid kokku. “Edasine on juba ajalugu,” rääkis Pöyhönen.

Käärija kirjeldab Cashi kui erakordset tegelast. “Tõeline visionäär. Arukas vend.” 

Muusik tõdeb, et puhata saab ta järgmisena alles jõulude paiku. Ka intervjuule eelneval ööl magas ta vaid 3 tundi. “Muidugi ma soovisin, et saaks kontserte anda. Aga niimoodi lõputult jätkata ei saa, et üldse ei maga.” Siiski sõnab ta, et ta ei muudaks mitte midagi. 

Kommentaarid puuduvad