Eda-Ines Etti: lapse saamise julgus saabus läbi minu praeguse elukaaslase

Eda-Ines Etti
Eda-Ines Etti — FOTO: Mardo Männimägi

Katri Telleril käis Raadio2 saates külas armastatud lauljatar ja väikese poja ema Eda-Ines Etti. Naised salvestasid saate Mehhikos, Valle de Guadalupes. Ines avas intervjuus emaks saamise teekonda ja mis on oluline lapsele ellu kaasa anda.

Eda-Ines Etti hitte teavad paljud eestlased une pealt, kuid ajanappuse tõttu ei ole lauljatar viimastel aastatel uut muusikat kirjutanud.  ”See on nii lahe, kuidas minu bändimehed ikka kiusavad, et me peame Mardi kuhugi ära saatma, et Inesel südamevalu tekiks, siis ta hakkab uut muusikat kirjutama,” räägib Ines intervjuus naljatades.

Inese sõnul ei vahetaks ta oma praegust elu mitte millegi vastu välja. ”Eks bändipoiste jutus on tõetera ka sees, aga ma pole kirjutanud oma laule ainult siis, kui ma olen pisarates ja hing on katki. Ma olen palju kirjutanud muusikat siis, kui ma olen õnnelik ja rahul,” sõnas Ines ja ütles, et ta vajab kirjutamiseks ka aega ja üksindust. 

Katri Teller tõi välja, et tema on tundnud viimastel aastatel survet lapsi saada. Ines tõdeb, et tema tundis enne lapse saamist samuti pidevat survet. ”Ikka üritasin midagi viisakalt vastata, kui jälle küsiti selle kohta,” rääkis ta. Eda-Ines on ka varasemalt meedias tõdenud, et lapse saamise soov jõudis temani siis, kui tema ellu tuli praegune elukaaslane Mart Vips, kellega on koos oldud juba kaheksa aastat.

”Ma tunnen, et minu puhul see oli tõesti kuidagi nii. Ma olen seda nüüd julgenud välja ka öelda, et ma ei olnud tugeva emainstinktiga inimene oma kahekümnendates ja kolmekümnendate alguses. Ma ei kujutanud ette, kuidas ma oleks ema. Mul ei olnud tugevat tunnet, et ma oleks hea ema. Ma ei kujutanud ette, et ma selle rolliga hakkama saaks. Kuid see enesekindlus saabus läbi minu praeguse elukaaslasega,” lausus Ines.

Kogu saade on järekuulatav lähemalt siin.

Kommentaarid puuduvad