Reklaam sulgub sekundi pärast

Ebatavaline elukorraldus! Abielus olev Aivar Riisalu naudib armuõnne ja isaduspõlve hoopis noore kallimaga

Aivar Riisalu
Aivar Riisalu — FOTO: DELFI/PRIIT SIMSON

Poliitiku ja muusiku Aivar Riisalu eraelu on olnud kirev: suhted nelja erinevaga naisega on talle toonud lisaks erilaadi emotsioonidele ka viis tütart. Täna täidab Aivar isarolli hoolitsedes noorima tütre Karine Katariina eest, kes on aasta ja viis kuud vana.

Kuigi Aivar Riisalu on endiselt abielus Marina Riisaluga, elavad nad lahus. Aivar on aga leidnud enda kõrvale 20 aastat noorema kaaslase Anneli, kellega koos kasvatatakse Aivari noorimat last.

Kroonikale antud intervjuus kommenteerib Aivar enda ebatavalist elukorraldust: „Oleme võtnud rahunemise aja ja siis vaatame edasi. Minul lahutusega kiiret ei ole, seda ma olen talle öelnud. Ma ei taha kellelegi haiget teha,“ ütleb Aivar. Ta lisab, et iga mõistlik inimene saab aru, et tema olukord on keskmisest erakordsem: „Rõhutaksin, keskmisest erakordsem.Samas ma ei soovita kellelgi loodusega võidelda, sest tulemus on fenomenaalne. Laps pakub nii palju kordumatuid hetki.“ Lisaks toob Aivar välja, et ta elab täna üksi ning kaugsuhe lapseemaga toimib kenasti.

Artikkel refereeritud Kroonikast.

Kommentaarid puuduvad