Desiree Mumm oma esimesest vestlusõhtust: räägin nii mõnestki kogemusest ja raskusest esmakordselt

Desiree Mumm
Desiree Mumm — FOTO: Rauno Liivand

Avalikud esinemine on sisulooja, laulja ja näitleja Desiree Mummi jaoks kõike muud kui võõrad, ometi on ta novembri lõpus aset leidva ürituse osas üsna elevil – noor naine korraldab oma esimese vestlusõhtu. „Kuidas saavutada kõiki oma eesmärke ja elada elu, mida päriselt soovid?“ nime kandev vestlusõhtu on mõeldud mõnekümnele enesearengut väärtustavale naisele, kes tunnevad, et neil võiks kas ühes või mitmes eluvaldkonnas veelgi paremini minna. 

Oma esimese vestlusõhtu korraldab Desiree Bombshelli Ilusalongis ning konkreetse ettepaneku tegi talle salongi tiim isiklikult.

„Ma olen tegelikult juba mõnda aega mõelnud isikliku vestlusõhtu peale. Olen ka varem selleks ühe pakkumise saanud, kuid tookord ei võtnud ma seda vastu ja nüüd tunnengi, et olen sellise asja läbiviimiseks palju rohkem valmis. See tuleb üsna eksklusiivne ja on mõeldud mõnekümnele naisele,“ ütleb Desiree. 

Erinevat sorti ülesastumised ja esinemised on Desiree elu oluline osa juba mitu aastat. Mis teeb just selle formaadi tema jaoks eriliseks ja uudseks? 

„Ma tavaliselt ei jaga õpetusi ega räägi sellest, kuidas midagi saavutada. See on väga spetsiifilise suunitlusega naistele mõeldud vestlusõhtu, kus ma avangi enda elu telgitaguseid. Räägin vestlusõhtul, mis on mulle elus kasuks tulnud, mis on mind aidanud ja vastupidi – on jäänud mu teele ette ning kuidas ma olen raskustega hakkama saanud. Juttu tuleb väga paljudest asjadest, millega olen ise elus kokku puutunud. See on siiski aga vestlusõhtu, mitte koolitus, räägin iseenda kogemustest ja annan näpunäiteid, mis minu jaoks on töötanud. Koolituse formaadi ehitaksin teisiti ülesse,” ütleb Desiree ja lisab, et oma kogemustest rääkides on ta valmis kõikide külaliste küsimustele ka ausalt vastama. Tema sõnul on tegemist igas mõttes eksklusiivse, vaid osalistele mõeldud üritusega, mille sisu hiljem meedias ei kajastata.

„Põhifookus on sellel, kuidas saab üks naine oma täit potentsiaali saavutada ja kuidas naiselikkus nii tööalaselt, suhtes iseendaga, romantilistes suhetes ja ka sõbrannasuhetes enda kasuks paremini rakendada. Me räägime naiselikkusest, aga ei saa kunagi rääkida ühest asjast ilma vastandita, seega ilmselgelt me räägime ka mehelikkusest. Need on seotud, meil kõigil on naiselik ja mehelik energia. Rõhutan, et tegu on naistele suunatud üritusega, seega sellel konkreetsel vestlusõhtul ma mehi näha ei sooviks. Ehk kunagi tulevikus, kui on tegu mõlemale sobiva teemaga.”

„Ma ei ole varem nii avameelne olnud“ 

Desiree sõnul tunnevad paljud naised end küll võimekana, kuid sellest hoolimata võib neil mõni omadus või oskus n-ö lukus olla, mida soovitakse lahti muukida, et kvaliteetsema elu poole püüelda. „Tihti me küll teame, mida soovime saavutada, kuid vaimsed blokid võivad ees olla. Enda potentsiaal on võimalik üles leida, aga see ei tule alati lihtsalt plaksust.“ 

Desiree ütleb, et on elus mitme väga suure raskusega kokku puutunud, millest ta varem rääkinud ei ole, sest pole seda varasemalt vajalikuks pidanud. „Üks väga tark inimene ütles mulle kord, et tegelikult ei taha keegi näha artisti, kes ütleb, et tal on nii raske. Kui artist ütleb, et tal on raske ja ta ei jaksa tööd teha ning on läbipõlenud, siis inimesed ei tulegi teda vaatama, sest neil on temast koguaeg kahju. Mulle ei meeldi, kui inimestel on minust kahju ja ma ei ole läbipõlenud, sest ma olen oma elu suutnud edukalt struktureerida ja planeerida. Ma naudin, mida ma teen.“  

Desiree rõhutab, et räägib vestlusõhtul täpselt seda, mida mõtleb. „Mitte, et ma seda muidu ei teeks, ma olen aus inimene, aga see on ka mulle uudne formaat, ma ei ole varem nii avameelne olnud.“ 

Kui palju on Desiree selles kontekstis juba tuleviku peale mõelnud? Kas see jääb esimeseks ja viimaseks vestlusõhtuks? „No vot, eks seda näitab aeg,“ ütleb ta. 

Kommentaarid puuduvad