Desiree Mumm koolikiusust: mul on siiamaani meeles, kuidas üks õpetaja mind lolliks blondiks sõimas

Desiree Mumm
Desiree Mumm — FOTO: Rauno Liivand

„Mul on see siiamaani meeles, kuidas üks õpetaja mind lolliks blondiks sõimas ja eks kooliajal noorena läks ka kõik rohkem hinge,” räägib Desiree Mumm, kelle imekauni välimuse taga peitub sügav sisu. Paraku aga kõik seda näha ei oska.

Kuulus olemisega kaasneb paratamatult nii võlu kui valu ning peab arvestama meedia teravdatud tähelepanu ja huviga. Võlu osas toob Desiree välja siira positiivse tagasiside, mida võib ilusatel päevadel kohata. „Selle all mõtlen, et inimesed tunnevad ära ning tulevad rääkima, kuidas neile mõni laul või stseen korda läks. See teeb südame nii soojaks, sest tihti need seosed, mis inimestel lauludega tekivad, on väga isiklikud, minu jaoks on suur au kuulda, kui olen suutnud kedagi läbi oma muusika puudutada. Valu olnud seotud nii eelarvamuste kui ka konkreetsemalt turvalisusega. Mul on kahjuks mõned halvad kogemused, kus mind on jälitatud ning üritatud teada saada, kus ma elan.”

Nii meelelahutuses kui ka diplomaatilises valdkonnas tegutsedes on Desiree pidanud kokku puutuma erinevat tüüpi eelarvamustega, millest nii mõnigi on tõest väga kaugel. Tegelikult polnud tal eelarvamustest puudust ka koolis osade õpetajate poolt, mida ta loeb vaat et isegi kõige karmimaks. „Mul on see siiamaani meeles, kuidas üks õpetaja mind lolliks blondiks sõimas ja eks kooliajal noorena läks ka kõik rohkem hinge. Inimestel oli vist probleem sellega, et ma olin elav persoon. Nad miskipärast seostasid seda valesti ja arvasid, et ma olen sisutühi, aga need ei käi ju koos,” ütleb Desiree ja lisab, et ta polnud ei halb õpilane ega ka mitte viieline. Mida rohkem õppeaine teda koolis huvitas, seda paremad olid ka tulemused.

„Vahel küsitakse, et millega sa tegeled, sa oled ju näitleja ja laulja, eks ole? Siis ma räägin juurde ka oma teisest tööst ja ülikooli erialast…vahel reageeritakse selle peale, et misasja, kas sa räägid päriselt või see on mingi nali? Seda näeb inimese alatoonist, et väga tihti ei võeta seda n-ö päristeemana ehk tõsiselt, kuna ma olen tegev ka meelelahutuses,“ ütleb Desiree.

Loe täispikka intervjuud Desireega SIIT!

Kommentaarid puuduvad