Reklaam sulgub sekundi pärast

Desiree Mumm 25! Sünnipäevalaps jagab oma suurimat õppetundi: kõike ei pea avalikult rääkima

Desiree Mumm
Desiree Mumm — FOTO: Erakogu

Tuntud sisulooja, laulja, reporter ja Euroopa õpingute magistrant Desiree Mumm saab täna veerandsada aastat vanaks ning tunneb heameelt, et teda juba keskpäevaks nii paljud inimesed on meeles pidanud ja palavate soovidega õnnitlenud. Millise tarkuseteraga plaanib ta uutesse kõrgustesse lennelda?

"Ärkasin täna kell 5 hommikul ilma äratuskellata suure elevusega, et nüüd ongi käes see tähtis päev kui ma saan 25, ikkagi veerandsada! Pesin pea ära, tegin hommikusöögi valmis ning sain elukaaslaselt väga armsa üllatase. Hommikul üllatasid külaskäiguga ka minu vanemad ja õde. Sõime mu enda küpsetatud kooki ja rääkisime ka natukene juttu. Hommikul tööle tulles oli väga hea meel enda kolleege näha. Suur ehk armas juht Brit oli väga ettenägelik ja tellis osakonna poolt ilusad roosad lilled, mis minu kleidiga sobisid. Sõime koos kõik üheskoos pitsat," kirjeldab Desiree enda päeva algust.

Desiree tõdeb, et päeva esimeseks pooleks on talle tulnud juba väga palju õnnesoove nii sõnumite kui telefonikõnede teel. "Suur aitäh kõigile, kes on mind meeles pidanud," ütleb ta ja lisab, et täna õhtul tal erilisi plaane ei ole ning suur pidu tuleb esimesel märtsil koostöös TV3 portaali ja TV3 Playga, millest valmib ka videoeksperiment.

Kingituste kohta mainib Desiree, et nii tema elukaaslase kui ka pere poolt saadud kingid on väga erilise tähendusega, mis ühtlasi jäävad temaga ka pikemaks ajaks. "Kellele ei meeldiks raha, sest see on universaalne, aga mul on hea meel, et sel aastal kingiti mulle midagi sellist, mida saan iga päev kanda ja see jääb minuga. Jään ka veidi salapäraseks ning täpsemalt kinkide sisu ei avalda."

Millise tarkuse ja/või mõttetera abil plaanib Desiree uusi tegusid korda saata? Esimese asjana toob ta naerdes välja, et võiks oma suud rohkem kinni hoida. "Selleks, et mitte plaane ära rikkuda, ei tohiks kohe ja liiga avalikult oma mõtetest rääkida. Kõike pole vaja avalikult rääkida, salapäraseks tuleb jääda. Tuleb hästi jälgida seda, mida räägid. Kuidagi kipub nii olema, et kui räägid mingist projektist enne selle teostamist, võib minna kehvasti. Hoian just suuremahulisemad asjad enda teada."

Vaata ka fotosid sünnipäevalapsest läbi aegade!