Dagmar Oja sai aastaid netirahvalt sõimata: enne Eurovisioni öeldi, et nad lähevad rahva raha eest sööma

Dagmar Oja saates
Dagmar Oja saates "Uus Laul" — FOTO: TV3

Armastatud Eesti laulja Dagmar Oja rääkis avameelselt ajakirjale “Pere ja kodu” oma kaalukaotusest. Naine tunnistab, et varasemad kommentaarid tema keha kohta, olid rõvedad, kuid need teda eriti ei kõigutanud.

42-aastane Dagmar Oja on teinud hämmastava figuurimuutuse, kaotades täpselt 44 kilo oma kehakaalust.

Naine tunnistab, et kehakaal ei olnud tema enda jaoks suureks probleemiks, vaid pigem teiste jaoks. “Kui läksime Vilgatsiga Eurovisioonile bäkki laulma, lugesin küll kommentaare, et saatke jah need paksud sinna, lennuk kukub alla ja et lähevad sinna eesti rahva raha eest sööma. See oli rõve, aga sellised asjad pole mind kunagi väga kõigutanud.“

Ajakirjale “Pere ja kodu” antud intervjuus rääkis Dagmar, et aastal 2016 hakkas ta tundma, kuidas põlved ja selg valutasid ning tegi elumuutva otsuse olla tervislikum.

Suurim muutus tuli aga ajal, mil Rolf Roosalu kutsus Dagmari endaga paastulaagrisse.

“Ma olin alati öelnud, et nalja teed või, mina sinna paastu­laagrisse küll ei tule. Nädal aega ilma toiduta?“ Dagmar aga tõdes, et juba esimese korraga hakkas see talle meeldima. “Olen seal küll alati väga kurnatud, sest kõnnime iga päev palju.“

Dagmar on täna õnnelik, et saab kanda selliseid riideid nagu tahab ning ei pea enam muretsema oma välimuse pärast. “Nüüd võin lõpuks kanda riideid, mis mulle meeldivad. Ma ei käinud vanasti näiteks teksade või T-särgiga, sain aru, et nii ei sobi. Aga nüüd saan riides käia nagu mu laps!”

Loe täispikka intervjuud Dagmar Ojaga SIIT!

Kommentaarid puuduvad