Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte Susanne Hunt kaotab skandaali tõttu koostöölepinguid? BSH: mul on piisavalt raha

Hunt vs Pärtelpoeg
Hunt vs Pärtelpoeg — FOTO: TV3

Brigitte Susanne Hundi ja Kristina Pärtelpoja omavaheline tüli on rebitud päevavalgele. Brigitte on astunud kaitsepositsioonile oma viimastes Instagrami postitustes.

Eile avaldas Brigitte mitmeid Instagrami-story'sid, kus avab kogu skandaali tagamaad. Ta teatab oma uutest äripartneritest ning edaspidi suhtleb ajakirjandusega vaid läbi kindla meiliaadressi.

Hiljem avaldatud videos räägib Hunt ka sellest, et ta ei soovi koostööd lollide inimestega ja kõik, kes temast halba arvavad või usuvad meedias levivat laimu, on oodatud lahkuma. "Mul on piisavalt raha, et inimesed ei osta minu käest enam rohkem reklaami. See kõik on väärt seda, et you are out of my life!" (ingl.k tõlge - ,,sa oled minu elust väljas")

Kuvatõmmised BSH Instagramist
Kuvatõmmised BSH Instagramist — FOTO: Brigitte Susanne Hundi Instagrami Story

Brigitte endine manadžer Marjen Võsujalg on samuti saanud osaks skandaalist. Eile jagas naine oma Facebooki ja Instagrami vahendusel uut infot, et erinevad äripartnerid on tema poole pöördunud ning soovivad lõpetada koostööd Brigittega antud skandaali valguses.

Marjen Võsujala Instagrami postitus
Marjen Võsujala Instagrami postitus — FOTO: Marjen Võsujala Instagram

Omavahel on avalikult tülli pööranud Brigitte Susanne Hunt, Kristina Pärtelpoeg ja Marjen Võsujalg. Kas tüliõunale lahendus leitakse, näitab vaid aeg ja emotsioonide jahtumine.