Brigitte Susanne Hundist vändatakse film! BSH: ma ei unusta seda mitte kunagi!

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Meelelahutaja Brigitte Susanne Hundil tuleb 10. oktoober välja raamat “Ärahellitatud printsess”. Kuid lisaks sellele tuleb 5. oktoobril välja ka raamatu treiler ehk lühifilm.

“See nädalavahetus oli sürreaalne läbielamine ja samal ajal üks vägevamaid kogemusi. Ilmselt mu elu suurima äratundmisega nädalavahetus,” sõnas Brigitte Instagrami postitatud pildi alla. Eelmisel nädalavahetusel toimusid tema lühifilmi võtted. “Ma võtan selle nv kokku nii, et ma olen meelelahutusmaastikul tagasi veel tugevamana kui kunagi varem, sest ma ausalt kartsin et kaks nii kohutavat ja ootamatut pauku nii lähedalt aasta jooksul murrab mu lõplikult ja ma lihtsalt annan alla.”

“Ma sain lõpuks endale vajaliku punkti panna veel rasvasemalt kui seda teeb minu raamat. Ma sain anda tööd paljudele noortele filmikunstnikele, näitlejatele, uutele tulijatele,” tõdes ta. “Need inimesed, kes see nv nüüd minu jaoks olemas olid ja näitasid, et nad on alati minuga ja mind usaldasid… ma ei unusta seda mitte kunagi.” Hunt pani lõpetuseks kõigile jälgijatele südamele: “Sina ka oled üle elanud KÕIK oma kõige raskemad päevad.

Kommentaarid puuduvad