Reklaam sulgub sekundi pärast

Asi ametlik! Ehtekunstnik näitab sõrmust, millega Mihkel Raud oma kallima kätt palus

Mihkel ja Maria
Mihkel ja Maria — FOTO: Mihkel Raud/Instagram

Märtsi lõpus kirjutasime, kuidas Mihkel Raud on väidetavalt kihlunud oma kallima Mariaga. Kuigi Raud jättis meie päringule vastamata, kinnitas uudist nüüd ehtekunstnik, kes jagas klippi sõrmusest, millega abieluettepanek tehti.

TV3.ee portaalile laekus 26. märtsi õhtul info Mihkel Raua ja tema kallima Maria kihlusest. Väidetavalt tegi uudise teatavaks Maria ise, kes jagas seda oma privaatsel sotsiaalmeediakontol. Raud ise jagas oma sotsiaalmeedias pilti ühest Chicago restoranist, kus ta õhtustamas käis.

Pöördusime ka kommentaari saamiseks Raua enda poole, kes küll toimetuse saadetud sõnumi avas, aga sellele vastamata jättis.

Nüüd kinnitab uudist aga hoopiski paari kihlasõrmuse valmistanud juveliir.
"Suured õnnesoovid, Mihkel Raud ja Maria," kirjutab Instagramis ehtekunstnik Rauno Oidram. Rahvusvahelise teemantiinstituudi IGI sertifikaadiga sõrmust kaunistab 2,04-karaadine laboris kasvatatud teemant. "Tänu Mihklile usalduse eest ja veel kord õnnesoovid!"

Mihkel Raua kallima Maria kohta pole teada kuigi palju. Ta on mehest 23 aastat noorem, pärit suvepealinnast Pärnust ja tegutseb turundusvaldkonnas. Möödunud aasta aprillis teatas Raud, et kolis Maria nimel Pärnusse elama, sest ei soovinud teda Tallinna liikluskaosega terroriseerida. Loe sellest lähemalt SIIT!

Tänavu jaanuaris väisas Raud ka "LEGE podcasti", kus sõnas, et ei välista neljandat korda abiellumist. "Alguses ma kunagi mõtlesin küll, et kui mu kolmas abielu puruks läks, siis ma mõtlesin küll, et kolmest aitab. Ma ei tea küll, kust see müüt on tekkinud, et kolm on selline maagiline number. Aga täna ma mõtlen küll, et ma üldse ei välista neljandat abielu, aga ma ei torma. Võib-olla see ongi varasemate abielude probleem olnud, et ma olen neisse suhteliselt kiiresti tormanud, ma ei ole väga andnud aega endale ja tegelikult ka teisele inimesele kokku kasvada ja aru saada, kuidas me hakkama saame olukorras, kus me oleme teisega juba harjunud," sõnas ta. Loe sellest lähemalt SIIT!

Varasemalt on Mihkel Raud olnud abielus kolmel korral. 1994. aastal abiellus Mihkel reklaamitoimetaja Sirje Poolgasega, kellega tal on poeg Kaarel Eno. 2007. aastal abiellus ta kinnisvaramaakler Pärle Seppinguga. 2013. aastal abiellus Mihkel näitleja Liina Vahteriga, kellega on tal kaks last - Joosep ja Mirjam.

Näita 2 kommentaari

pole isegi päris teemant

Vasta

……ostmisele ,oleks võinud saata hoopis Ameerikasse oma 2–le lapsele ja eksnaisele abiks .!!!!!!!!!;
Täiesti mõttetu mees!!!!!!!!
Lollitab noori naisi !!!!!Häbi peaks olema!!!!!!!!

Vasta