Reklaam sulgub sekundi pärast

Neljas abielu tulekul? Mihkel Raud on väidetavalt oma kallimaga kihlunud

Mihkel ja Maria
Mihkel ja Maria — FOTO: Mihkel Raud/Instagram

TV3.ee portaalile laekus info Mihkel Raua ja tema kallima Maria väidetavast kihlusest. Uudise tegi teatavaks Maria oma privaatsel sotsiaalmeediakontol.

TV3.ee portaalile laekus teisipäeva õhtul info Mihkel Raua ja tema kallima Maria kihlusest. Väidetavalt tegi uudise teatavaks Maria ise, kes jagas seda oma privaatsel sotsiaalmeediakontol. Raud ise jagas oma sotsiaalmeedias pilti ühest Chicago restoranist, kus ta õhtustamas käis.

Pöördusime ka kommentaari saamiseks Raua enda poole, kes küll toimetuse saadetud sõnumi avas, aga sellele vastamata jättis.

Mihkel Raud on väidetavalt kihlunud oma kallimaga
Mihkel Raud on väidetavalt kihlunud oma kallimaga — FOTO: Erakogu - Mihkel Raud

Mihkel Raua kallima Maria kohta pole teada kuigi palju. Ta on mehest 23 aastat noorem, pärit suvepealinnast Pärnust ja tegutseb turundusvaldkonnas. Möödunud aasta aprillis teatas Raud, et kolis Maria nimel Pärnusse elama, sest ei soovinud teda Tallinna liikluskaosega terroriseerida. Loe sellest lähemalt SIIT!

Tänavu jaanuaris väisas Raud ka LEGE podcasti, kus sõnas, et ei välista neljandat korda abiellumist. "Alguses ma kunagi mõtlesin küll, et kui mu kolmas abielu puruks läks, siis ma mõtlesin küll, et kolmest aitab. Ma ei tea küll, kust see müüt on tekkinud, et kolm on selline maagiline number. Aga täna ma mõtlen küll, et ma üldse ei välista neljandat abielu, aga ma ei torma. Võib-olla see ongi varasemate abielude probleem olnud, et ma olen neisse suhteliselt kiiresti tormanud, ma ei ole väga andnud aega endale ja tegelikult ka teisele inimesele kokku kasvada ja aru saada, kuidas me hakkama saame olukorras, kus me oleme teisega juba harjunud," sõnas ta. Loe sellest lähemalt SIIT!

Varasemalt on Mihkel Raud olnud abielus kolmel korral.1994. aastal abiellus Mihkel reklaamitoimetaja Sirje Poolgasega, kellega tal on poeg Kaarel Eno. 2007. aastal abiellus ta kinnisvaramaakler Pärle Seppinguga. 2013. aastal abiellus Mihkel näitleja Liina Vahteriga, kellega on tal kaks last - Joosep ja Mirjam.

Näita 2 kommentaari

…..pojal on selles vanuses küllalt aru peas ,aga nagu näha,siis pole seda mitte.
Mitu naist maha jäetud ,ei ole sobinud ühegagi neist ,et elu lõpuni kokku jääda ja nüüd jälle uus pruut!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Samas eelmine naine ja 2 lapse ema Liina kurdab kaugel maal ,et on raskustes ja isa semmib siin noorte naistega .!!!!!!
Kas poleks mõistlikum selle asemel hoopis oma lastele piisavalt raha saata ,et siin võõraste noorte naistega uusi suhteid luua??????
Mis tõmbab noori naisi sellise vana mehe poole,kui on teada ,KUI PALJU ON JUBA ENNE NAISI MAHA JÄETUD!!!!!!!?????
KAS neil noortel naistel tõesti ei hakka ettevaatusest peas mingi. ohutuli põlema ,tahavad tõesti olla järgmised “,eks naised ” nagu eelmise

Vasta

Alati leidub kuskil üks lipakas iga lontis persega vanamehe jaoks. Tähtis, et pappi oleks…

Vasta