Artjom Savitski: mida nõmedama mulje naisele jätad, seda rohkem ta sind tahab

Artjom Savitski
Artjom Savitski — FOTO: Tanel Meos/DELFI

Kroonikale antud intervjuus tõdeb muusik Artjom Savitski, et käitus ajakirjandustudeng Kerttu Jõgiga esimest korda kohtudes kui viimane mölakas, kuid siiski said neist elukaaslased.

Artjom Savitski sõnul ei läinud tal tutvumine Kerttuga midagi nii lihtsalt, sest see oli vaid tutvumine internetis.

”Esimene kohtumine oli päris ränk. Tulin koos sõpradega Haapsalust loomelaagrist ja Kerttu, kes elas siis Tartus, tuli Tallinna sõbrannadega retreat’i. Mõtlesin, et käime nende juurest läbi ja räägime niisama juttu. Olin ikka ilgelt nõme Kerttuga. Kogu minu fuckboy mentality (fuckboy – ei austa naisi ega suuda olla suhtes – toim.) lõi välja. Olen lugenud, et mida nõmedama mulje sa naisele jätad, seda rohkem ta sind tahab ja mäletab. Tüdrukutele meeldivad pahad poisid. Suutsin endast ikka korralikult halva mulje jätta,” arutleb Savitski.

Tema sõnul tutvusid nad 2020. aasta lõpus, kuid paari neist kohe ei saanud. ”Mul olid omad sisemised asjad vaja korda saada enne, kui uus suhe luua. Ja Kerttul oli mingi ”kest” ümber. Eks tal võttis aega, et avaneda ja näidata mulle, missugune inimene ta päriselt on. See, missuguse mulje ta üritas alguses endast jätta, ei meeldinud mulle üldse ja rääkisin ka talle sellest. Mingi hetk Kerttu avanes ja nägin, kui heasüdamlik, siiras inimene ta on. Tüdruk, kellel on väärtused paigas,” teab tänaseks Savitski.

Loe täispikka refereeritud artiklit lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad