Armumine võtteplatsil: Ariana Grande lõhkus poole aastaga kaks abielu

Ariana Grande
Ariana Grande — FOTO: 123rf

Alles hiljuti tuli avalikuks, et popstaar Ariana Grande kaks aastat kestnud abielu on karidele jooksnud. Nüüd on teada ka, et Grande uueks kaaslaseks on tema muusikalipartner ja pereisa Ethan Slater, kes oli nende tutvumise hetkel abielus.

Juuli keskel tuli avalikuks, kuidas kaks aastat tagasi abiellunud Ariana Grande ja Dalton Gomezi suhe tänavu aasta alguses purunes. Kuigi ametlikult pole nad veel lahutatud, ei ole paar enam koos ja Grande silmapiiril on juba järgmine mees.

Nimelt on Grande uueks kaaslaseks tema muusikalipartner Ethan Slater, kellega ta kohtus “Wicked” filmi võtteplatsil. Slater oli nende kohtumise hetkel abielus oma keskkoolis kohatud kallima Lilly Jay’ga ja möödunud aastal sündis neile ka poeg.

Nüüd teataski Slater oma abikaasale, et soovib lahutust ja tahab keskenduda oma suhtele Grandega. Lilly jaoks tuli see uudis totaalse šokina ja naine on murest murtud. Ühe allika sõnul proovivad nii Grande kui Slater avalikkuse tähelepanu eest hoiduda, et austada oma endiseid kallimaid, vahendab TMZ.

Kommentaarid puuduvad