Armuleeki polegi? Kuulujutud Johnny Deppi suhtest 20-aastase näitlejatariga osutusid valedeks

Kuulujutud Johnny Deppi ja Jenny Ortega romantilistest suhetest osutusid valedeks.
Kuulujutud Johnny Deppi ja Jenny Ortega romantilistest suhetest osutusid valedeks. — FOTO: buzzfuss / 123RF.COM

20-aastane Ameerika näitlejanna Jenny Ortega lükkas ümber kuulujutud, mille kohaselt on tema ja Hollywoodi staari Johnny Deppi vahel tärganud armuleek.

Jutud Ortega ja Deppi võimalike romantiliste suhete kohta tekkisid, kui paari märgati koos aega veetmas. Samuti spekuleeriti, et Depp võib näidelda Ortega tulevases filmis “Beetlejuice 2”. Selgus, et väited Deppi ja Ortega ühisest ajaveetmisest osutusid valedeks. 

“See on nii naeruväärne, et ma ei suuda isegi naerda,” kirjutas Ortega sotsiaalmeedias. “Ma ei ole kunagi elus Johnny Deppiga kohtunud ega koos töötanud. Palun lõpetage valede levitamine ja jätke meid rahule,” lisas ta.

Deppi esindaja on samuti kuulujutud ümber lükanud ning kinnitanud, et mees ei osale Ortega tulevases filmis. “Härra Deppil ei ole proua Ortegaga mingeid isiklikke ega ametialaseid suhteid. Ta ei ole temaga kunagi kohtunud ega rääkinud.”

“Ta ei ole seotud ühegi Ortega projektiga ega kavatse seda teha. Ta on šokeeritud nendest alusetutest ja pahatahtlikest kuulujuttudest, mille eesmärk on kahjustada tema mainet ja karjääri,” selgitas Deppi esindaja avalduses.

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad