Armsad klõpsud! Keit Pentus-Rosimannus pisitütrega: nüüd ei jää ükski vanniaeg koosoleku pärast vahele

Eile teatas endine rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus, et astub ametist tagasi ja lahkub poliitikast. Päeva lõpus lisas ta oma sotsiaalmeediasse armsad pildid sellest, kuidas ta saab lõpuks oma pisitütrega rohkem koos aega veeta.

Keit-Pentus Rosimannus lisas tegusa päeva lõpus imearmsad klõpsud sotsiaalmeediasse, kus ta näitas, kuidas ta koos pisitütrega Iti Loretta Rosimannusega hommikul peaminister Kaja Kallasele avaldust tema ametist vabastamise kohta esitas.

Ühtlasi lisas ta õrna hetke jäädvustuse ka sellest, kuidas ema otsuse üle on tõenäoliselt kõige õnnelikum just aastane Iti Loretta. ”Me lepime kokku, et enam ei jää ükski vanniaeg koosoleku pärast vahele,” kirjutas tipp-poliitik postituse juures.

Vaata armsat jäädvustust lähemalt siit.

Kuvatõmmis sotsiaalmeediast
Kuvatõmmis sotsiaalmeediast

Keit Pentus-Rosimannus avaldas eile oma Facebooki kontol, et taandub poliitikast. “Head sõbrad, tõmban täna [teisipäeval – toim.] joone alla ühele 19-aastasele etapile oma elus. Lõpetan väga pingelisi, aga ka väga huvitavaid aegu ja suuri otsuseid sisaldanud tegevuse Eesti poliitikas,” kirjutas Pentus-Rosimannus. “Minu töö selles valitsuses on tehtud ja ma astun rahandusministri ametist tagasi, et anda teed järgmistel valimistel kandideerijatele ning keskenduda ise Euroopa Kontrollikoja liikme tööga seotud ettevalmistusele,” lisas ta. 

Pentus-Rosimannus selgitas, et otsus poliitikast lahkuda tähendab, et ta ei naase riigikokku, vaid siirdub paariks kuuks vanemapuhkusele. “Ma ei kandideeri kevadistel riigikogu valimistel ja lahkun Euroopa Kontrollikoja liikme ametisse kinnitamise korral ka Reformierakonna aseesimehe kohalt ja juhatusest,” kinnitas ta.

President vabastas kolmapäeva hommikul rahandusministri ametist Keit Pentus-Rosimannuse ja nimetas uueks rahandusministriks Annely Akkermanni.

Kommentaarid puuduvad