Armas klõps! Staarnäitleja Tom Holland avastab koos kallimaga Prantsusmaad

Tom Holland
Tom Holland. Foto: Bang Showbiz

Tom Holland ja tema kallim Zendaya Maree Stoermer Coleman seiklevad koos romantilisel reisil Prantsusmaal. Zendayat ja Tomi märgati Pariisis kuulsat Louvre’i muuseumi avastamas.

Zendaya ja Tom on oma suhet avalikkuse tähelepanu eest hoidnud sellest ajast saadik, kui nad 2017. aastal koos “Ämblikmehe” filmis mängisid ja hakkasid levima kuulujutud nendevahelisest keemiast.

Tom Holland
Tom Holland ja Zendaya Maree Stoermer Coleman Louvre’i muuseumis. Foto: splashnews.com

Paar vältis aastaid meedia tähelepanu. Seda seni, kuni neid pildistati 2021. aasta juulis Los Angeleses suudlemas, mis kinnitas juba ammu fännide seas levinud kuulujutte nende suhtest. See oli meeldiv üllatus fännidele, kes on paari saatnud sellest ajast peale, kui teatati, et nad hakkavad koos näitlema.

Kui foto ilmus, oli ilmselge, et paari vahel on juba mõnda aega olnud sümpaatia. Kui kaua täpselt, on veel saladus, sest paar on selles osas endiselt napisõnaline. Fännid saavad siiski siin ja seal väikeseid vihjeid nende armastusest, sest Tom jätab Zendaya sotsiaalmeediakonto alla sageli flirtivaid kommentaare, samas kui naine ülistab teda intervjuudes. Zendaya avaldas ühes hiljutises intervjuus, et Tom külastas teda draamasarja “Eufooria” võtetel sel hooajal vähemalt 30 korda. “Ta toetas mind kogu hooaja jooksul,” selgitas näitlejatar.

Allikas: hollywoodlife.com

Kommentaarid puuduvad