Reklaam sulgub sekundi pärast

Armas kaader! Draakonite muusikavideos on näha Evelin Võigemasti embamas uue kallimaga

Evelin Võigemast koos Joonas Kaarnametsaga
Evelin Võigemast koos Joonas Kaarnametsaga — FOTO: TV3

Ewert and The Two Dragons kuulutas hiljuti välja põneva üleskutse - nimelt on fännidel võimalus kaasa lüüa nende uhiuues muusikavideos. Nüüd jagasid nad oma Instagrami vahendusel posu mõningaid klippe, mis neile on saadetud.

Saadetud videotes teevad kaasa ka paljud Eesti kuulsused, näiteks Jalmar Vabarna, Maiken Pius ning ka bändi liikme Jonas Kaarnamets ning tema uus kallim Evelin Võigemast. 

Draakonite uus lugu kannab nime “Hold Me Now” ning on inspireeritud sellest, et me kõik vajame oma ellu häid emotsioone. Kodumaise indie-rokk ansambli soov on jäädvustada maailmas endiselt eksisteerivat headust ja armastust ning kaasata selle sõnumi edastamiseks oma sõpru ja kuulajaskonda. 

“Meil on väga hea meel kuulajatega taas uut muusikat jagada. Nagu ka bänditegu pole sooloprojekt, tahame oma video tegemisse kaasata võimalikult palju inimesi. Usun, et loome koos kõigile ühe väga toreda mälestuse ja ootame väga teie kalliklippe,” kommenteeris Ewert Sundja video ideelisi tagamaid.

Videos saab osaleda igaüks! Selleks mine aadressile https://holdmenow.ewertandthetwodragons.com/, filmi endast 10-15 sekundiline video kallistamas oma sõpra, armsamat, pereliiget või lemmiklooma ning lae video Draakonite veebi ülesse.

Kallistamisvideoid saab saata 26. novembrini ning värske singli “Hold Me Now” esmaesitlus toimub 8. detsembril Eesti Laulu eelvoorus. 

Ewert and The Two Dragons on R2 Aastahiti ja 9 Eesti muusikaauhinnaga pärjatud kodumaine rokkansambel. Nad on andnud oma karjääri jooksul sadu kontserte nii Euroopas kui ka Põhja-Ameerikas, sh mainekatel festivalidel nagu Positivus, Provinssirock, Hultsfred, Pinkpop, Lowlands, Frequency, Haldern Pop, Pohoda, Colours of Ostrava, Rolling Stone Weekender jpt

Kommentaarid puuduvad