Armas! Ed Sheeran lapsevanemaks olemisest: meil on tütrega hommikuti selline rutiin, et…

Ed Sheeran
Ed Sheeran rääkis, mida tähendab tema jaoks lapsevanemaks olemine! — FOTO: The Associated Press / Scanpix

Maailmakuulus Suurbritannia laulja Ed Sheeran, kes kasvatab koos abikaasa Cherry Seaborniga kahte tütart, tutvustas oma uue albumi “Subtract” esitlemisel laulu “Dusty”, mis räägib tema vanimast lapsest. Sheeran nimetas lapsevanemaks olemist “metsikuks ja imeliseks”.

Ed Sheerani peres kasvavad kaks tütart: kaheaastane Lyra ja üheaastane Jupiter. Enne New Yorgis Kings Theatre’is toimunud üritusel fännidele uue laulu tutvustamist, sõnas Sheeran: “Lapsevanemaks olemine on ilmselgelt metsik ja imeline.”

Ta lisas: “Minul ja mu tütrel on hommikuti selline rutiin, et valime vinüülplaadi, paneme selle mängima ning sööme hommikusööki. See on asi, mida ootan. Teate seda tunnet, kui teil on olnud päris pime ja kurb öö ning ärkate lihtsalt (õnneliku väikese tütre) juures.”

Sheeran selgitas, et nende muusikaline maitse ulatub Black Sabbathist Norah Jonesini ja mängis seejärel publikule oma uut lugu “Dusty”. “Ma kuulsin sind kutsumas, nüüd on mu silmad lahti,” algas laul. “Päev on murdumas puudrisiniseks. Päikesevalgus raamib meie igat hetke. Milline ilus viis alustada päeva koos sinuga.” 

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad