Reklaam sulgub sekundi pärast

Anu Saagim legendaarsest TV3 sügispeost: see oli nagu seriaal!

Anu Saagim
Anu Saagim — FOTO: kuvatõmmis

"Ringvaate" saates käisid 90ndate ning ka tänapäeva pidudest rääkimas Anu Saagim ning fotograaf Toomas Volkmann. Samuti tuli juttu ka eelmisel nädalal toimunud legendaarsest TV3 sügispeost.

90ndatel toimusid kõige rajumad peod Vibe'id. Anu Saagim rääkis, kuidas iga peo jaoks, mis umbes iga kahe kuu tagant toimusid, pidi korralikult ette valmistama. "See oli kostüümipidu, see oli selline plahvatus, et sa pidid hankima endale kõik outfitid," rääkis ta ja lisas, kuidas kostüüme käid hankimas mujalt maailmast, kuna Eestis lihtsalt ei olnud, kirjutab ERR.

Peole ei pääsenud sisse igaüks, vajalik oli Saagimi ja Volkmanni sõnul kas ühiskondlik relevantsus või paks rahakott. Suured peod toimusid massiivsetes ladudes ja angaarides. "Seal torustike vahel see võbelemine käis," sõnas Saagim.

Volkmann käis neid pidusid ülespildistamas. "Ma ei pildistanud neid asju, mida ma tegelikult ei tahtnud pildil näha," rääkis ta.

Saatejuhi küsimuse peale, millal nad viimati käisid sellisel peol, mis oli ka lõbus, vastas Anu, et alles hiljuti toimus TV3 pidu. "See oli nagu seriaal! Tänapäeva influencerid teevad sellist show'd ja karnevali, et sul ei ole vaja ühtegi meelelahutussaadet vaadata."