Anu Saagim avameelselt viimasest abikaasast: just sel põhjusel on ta mind inspireerinud kõige rohkem

Anu Saagim
Anu Saagim — FOTO: TV3

 ”Rambivalguse” podcastis käis Anu Saagim, kes rääkis lähemalt inimestest, kes on teda elus inspireerinud ja kellele ta on tänase päevani tohutu tänu võlgu.

''Olen mõelnud, et inimene, kes on mind elus kõige rohkem inspireerinud või avanud seda maailma minu jaoks, on minu kolmas abikaasa Ristomatti Ratia. Mu kolmandal abikaasal on tervis hästi halb ja ta elab praegu Soomes. Me suhtleme siiani, kuigi see on väga konarlik, kuna tal ei ole mäluga kõik hästi enam,'' avaldas Saagim.

Naise sõnul on just kolmas abikaasa temasse koondanud paljud asjad. ''Mu isa suri, kui ma olin väga noor, ma olen kasvanud koos vaanaema ja emaga. Emaga, kes on tohutult palju tööd teinud ja kellel on olnud väga vähe minu jaoks aega. Mu kolmas abikaasa täitis need tühimikud ja oli mulle kõik - isa, mehe, armukese ja sõbra eest. Temas olid kõik need komponendid olemas. Ma olen mõelnud, et kellele ma olen tohutu tänu võlgu, siis see on kindlasti minu kolmas abikaasa,'' sõnas ta.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kes on Anu Saagimit inspireerinud, kuidas ta 60-aastaselt nii hea välja näeb ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad