Reklaam sulgub sekundi pärast

Ants Rootslane põrutab: inimesed ei tuleks minu juurde, kui oleksin suvaline esohull!

Ants Rootslane on üks nõutumaid Eesti terapeute, kelle esimene teos "Seitsme põlve müsteerium" oli tõeline müügihitt. Nüüd on tal eelmüüki tulnud järgmine raamat, mida tõotab saata samasugune edu. Kuid Rootslast on palju saatnud ka kriitika ning arusaam, nagu oleks mees hakanud nipsust inimesi aitama. "See ei ole nii," sõnab ta.

„Uue raamatu esimese trüki eelmüük on olnud rekordiline. Kui seda meeletut huvi nägin, pidin klaasitäie suhkruvett jooma,“ sõnab Ants Rootslane. Uus raamat on koguni 400 lehekülge paks ja on Rootslase sõnul mõeldud inimesele, kes otsib väljapääsu pidevast toimetulekust ja soovib liikuda arengumaailma. 

Rootslase sõnul ei saa ta aru, kust tuleb narratiiv, nagu oleks ta ühel hommikul lihtsalt üles tõusnud ja hakanud siis „nipsust“ inimesi aitama. „See ei ole nii. Ma olen õppinud, aga teinud seda väljaspool ülikooli. Inimesed ei tuleks minu juurde ja veel korduvalt, kui oleksin suvaline esohull, kes kristallid käes ümber lõkke jookseb. Vastupidi, viimasel aastal olen teinud keerulisemate juhtumite puhul koostööd ka psühhiaatritega."

Artikkel on refereeritud Õhtulehest.

Kommentaarid puuduvad