Reklaam sulgub sekundi pärast

Anita Sibul põhjendas, miks ta oma meest kunagi avalikkusele ei näita: miks ma peaksin teda reklaamima?

Anita Sibul
Foto: Anita Sibul/Instagram

“Miks me oleme idioodid?” podcasti värskes osas käis külas sisulooja Anita Sibul, kes rääkis otse ja ausalt oma valikutest ning elustiilist. Muuhulgas avaldas naine põhjuse, miks ta oma meest kunagi avalikkusele ei näita.

Anita pole kunagi varjanud fakti, et tema kaaslased kipuvad olema temast vanemaealisemad ja reeglina ka jõukamad, mis tähendab, et tema ise ei pea muretsema olmekulutuste pärast, vaid et need on mehe poolt kaetud. Naine leiab, et sellist elustiili võiksid viljeleda teisedki naised ja jagab lahkelt soovitusi neile, kes tema käest uurivad, kuidas selleni jõudmine võimalik on.

Miks siis Anita ikkagi eelistab just vanemaid mehi? “Fakt on see, et kui sa oled noor naine 20ndate alguses, siis pigem on raske leida selles vanuses tõsiselt võetavat meest,” selgitab ta. Anita sõnul on oluline, et mehel oleks kindel soov olla koos. “Probleem ei tohiks olla see, kui ma tahan käia iga nädalavahetus peol. On ühine tulevikuplaan ja nägemus tulevikust. Mingi sügavam mõte võiks seal taga olla,” mõtiskleb ta.

Oma enda mehe identiteeti on Anita aga alati kiivalt saladuses hoidnud ja mitte keegi ei tea, kes ta päriselt on. Neiu vihjab, et tegemist on välismaalasega, aga liiga palju detaile ta avaldada ei soovi. "Ma ei müü oma meest, seega miks ma peaksin teda reklaamima? Mu mees ei ole avaliku elu tegelane, teda see ei huvita, tal ei ole vaja seda. See ei ole tema elu ega tegemised, seega tema tõmbamine sellesse pole õige. Ta on elanud oma elu teistmoodi ning ta peab leppima ja arvestama sellega, et minust tehakse uudiseid,” selgitab Anita, miks ta on otsustanud oma meest avalikkuse eest varjata.

Täispika podcasti leiad Spotifyst ja Soundcloudist!